امروز :جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ساعت : ۱۴:۱۵:۴۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

سازمان تبلیغات کهگیلویه وبویر احمد کارایی لازم را ندارد

راه ملت، حجت‌الاسلام اسماعیل صلواتی  در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه حدود ۳۵ مسجد در بخش چاروسا فاقد روحانی است، اظهار کرد: ۳۵ مسجد در بخش چاروسا و شهر قلعه‌رئیسی از هر جهت تکمیل شده که متأسفانه روحانی ندارد. وی با اشاره به وضعیت اعتبارات فرهنگی بخش چاروسا، بیان کرد: از برکات سازمان تبلیغات […]

راه ملت، حجت‌الاسلام اسماعیل صلواتی  در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه حدود ۳۵ مسجد در بخش چاروسا فاقد روحانی است، اظهار کرد: ۳۵ مسجد در بخش چاروسا و شهر قلعه‌رئیسی از هر جهت تکمیل شده که متأسفانه روحانی ندارد.

وی با اشاره به وضعیت اعتبارات فرهنگی بخش چاروسا، بیان کرد: از برکات سازمان تبلیغات اسلامی چیزی عاید بخش چاروسا و شهر قلعه‌رئیسی نشده است.

به گزارش راک نیوز از چاروسا ، امام جمعه قلعه‌رئیسی تصریح کرد: رئیس و مدیرکل هر اداره یا نهادی به عنوان موتور محرکه آن سازمان و یا دستگاه شناخته می‌شود که متأسفانه موتور متحرکه سازمان تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این شرایط فرهنگی کنونی کارآیی لازم را ندارد.

صلواتی ادامه داد: اگر موتور نهادی ضعیف و یا مدیر دستگاه‌های ضعیف باشد از سایر کارکنان هیچ انتظاری نمی‌رود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به نخبگان این سئوالات را مطرح کرد که آیا سازمان تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد توانست با نهادهای فرهنگی تعامل برقرار کند؟، آیا سازمان تبلیغات اسلامی استان دچار بی‌برنامه‌گی و روزمرگی و انجام کارهای تکراری نشده است؟ آیا سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد امکانات لازم برای انجام فعالیت‌ها و وظایف محوله در استان فراهم کرده است؟

امام جمعه قلعه‌رئیسی در ادامه طرح سئوالات خود اضافه کرد: آیا در سازمان تبلیغات اسلامی در استان و شهرستان‌ها از نیروهای خلاق، متخصص و مبتکر استفاده کرده است؟ آیا سازمان تبلیغات اسلامی در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد توان مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمن و عرصه جنگ نرم را داشته است و یا توانسته مقابله کند؟ در این راستا چه اقداماتی انجام داده است؟ آیا دولت محترم و استاندار کهگیلویه و بویراحمد کمک‌های لازم را به سازمان تبلیغات اسلامی داشته است؟

صلواتی در پایان این سئوالات را نیز مطرح کرد که آیا مدیریت سازمان تبلیغات اسلامی توانسته است در راستای فعالیت‌های فرهنگی و سایر اهداف و وظایف محوله از افراد خیر برای رونق بخشیدن به آن فعالیت‌های فرهنگی و اهداف خود بهره ببرد؟

 

منتشر شده در :2015/06/07 - 12:06|شناسه خبر: 10520 577 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه