امروز :شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ساعت : ۱۲:۴۴:۰۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

اعتماد مجدد مجلس به مرد کهگیلویه وبویر احمد/ تاجگردون باز هم رئیس شد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: آقایان عیسی امامی و محمد سقایی به عنوان دبیران این کمیسیون انتخاب شدند.

راه ملت، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون متبوعش، از اعتماد مجدد اعضای این کمیسیون به غلامرضا تاجگردون برای ریاست خبر داد.

دستور کار امروز یک شنبه(۱۷ خرداد) کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،  برگزاری انتخابات هیات رئیسه این کمیسیون بود.

براساس این گزارش ،

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نتیجه انتخابات هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، افزود: غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران برای سال دوم در مجلس نهم به عنوان رئیس برگزیده شد.

وی ادامه داد: آقایان علی محمد احمدی و هادی قوامی به عنوان نواب رئیس در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس انتخاب شدند.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: با رای مثبت نمایندگان غلامرضا کاتب برای بار دیگر به عنوان سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برگزیده شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: آقایان عیسی امامی و محمد سقایی به عنوان دبیران این کمیسیون انتخاب شدند.

منتشر شده در :2015/06/07 - 10:06|شناسه خبر: 10538 545 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه