امروز :جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ساعت : ۱۶:۰۹:۱۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

دستگیری مدیر ۲۵ گروه شبکه های اجتماعی/ مواظب اطلاعات شخصی خود باشید

پلیس فتا چند روز پیش این جوان را که اهل و ساکن شاهرود است در حوالی شهر بازداشت و در خودروی وی تجهیزات الکترونیکی و ارتباطی حاوی اطلاعات اعضای گروه و سایر اطلاعات مجرمانه کشف کرد.

شخصی که به نشر اکاذیب و مسائل غیراخلاقی در گروه‌های مجازی شبکه‌های اجتماعی دست می‌زد به دام افتاد.

به گزارش روزنامه ایران، فرمانده انتظامی شاهرود گفت: با رصد پلیس فتای شاهرود در گروه‌های مجازی مشخص شد مردی با نام مستعار ادموند، ۲۳ گروه ضد فرهنگی در نرم‌افزارهای لاین و واتس‌آپ راه‌اندازی کرده و در این گروه‌ها با نشر اکاذیب و مسائل غیراخلاقی، اطلاعات شخصی اعضای گروه را نیز کسب می‌کند.

سرهنگ غلامرضا کاظم‌زاده افزود: در ادامه تحقیقات مشخص شد این مرد، جوانی ۲۷ ساله ۳۰۰ نفر را در ۲۳ گروه در لاین و واتس‌آپ ساماندهی کرده بود.

به گفته وی، پلیس فتا چند روز پیش این جوان را که اهل و ساکن شاهرود است در حوالی شهر بازداشت و در خودروی وی تجهیزات الکترونیکی و ارتباطی حاوی اطلاعات اعضای گروه و سایر اطلاعات مجرمانه کشف کرد.

کاظم‌زاده با بیان اینکه “مجرم در اعترافاتش، سوءاستفاده از اطلاعات شخصی افراد را هدف خود از تشکیل این گروه‌ها عنوان کرده است”، افزود: متهم در شهرهای تهران، مشهد، گلستان و سمنان دارای سوابق متعدد کیفری است.

فرمانده پلیس شاهرود توصیه کرد کاربران در فضای مجازی به افراد ناشناس اعتماد نکنند و در صورت مشاهده اقدامات مشکوک و غیرقانونی، موضوع را به مرکز ۱۱۰ اطلاع دهند.

منتشر شده در :2015/06/10 - 01:06|شناسه خبر: 10650 700 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه