امروز :جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ساعت : ۱۳:۱۲:۳۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

خواستگاری در مقاله ی ISI

یک دیرینه‌شناس با قید عبارت «با من ازدواج می‌کنی» در کسل‌آورترین بخش مقاله علمی خود، پای عروس و دامادهای آینده را به آشفته‌بازار مقالات آی.اس.آی باز کرده است.

راه ملت، اگر فکر می‌کنید کاربرد مقاله‌های علمی تنها به پر کردن رزومه علمی یا ارتقای رتبه اساتید منحصر می‌شود و بخش تقدیر و سپاسگزاری مقالات هم جایی کسالت‌آور برای تقدیر و تشکر از استادان و همکاران است، شاید وقتش رسیده باشد که کمی دقیق‌تر به مقالات نگاه کنید!

دکتر کِیلِب براون، پژوهشگر موزه سلطنتی دیرینه‌شناسی تایرل در آلبرتای کانادا به‌تازگی مقاله‌ای بسیار مهم درباره تکامل همگرا در دایناسورهای شاخ‌دار منتشر کرده و در پایان بخش سپاسگزاری پس از تشکر از حمایت‌های دوستش با عبارت «لورنا، با من ازدواج می‌کنی؟» از او درخواست ازدواج کرده است!

۴

این برای نخستین بار در تاریخ نشر مقاله‌های علمی است که محققی در بخش سپاسگزاری مقاله‌ای علمی به کسی پیشنهاد ازدواج می‌دهد؛ پیشنهادی که ظاهراً با موافقت لورنا اوبراین پایان شیرینی هم داشته است.

سخنگوی انتشارات CELL ناشر ژورنال Current Biology که با شیرین‌کاری محقق کانادایی، پای عروس و دامادهای آینده را به آشفته‌بازار مقالات ISI باز کرده اعلام کرده که ناشر در جریان این مطلب بوده و برای این زوج بهترین آرزوها را دارد!

در مقاله دکتر براون با عنوان A New Horned Dinosaur Reveals Convergent Evolution in Cranial Ornamentation in Ceratopsidae که با همکاری دونالد هندرسون تدوین شده، غیر از خواستگاری خلاقانه این دیرینه‌شناس کانادایی، یافته‌های علمی جالب‌توجهی هم در خصوص روند تکامل دایناسورها وجود دارد که موردتوجه جامعه علمی قرار گرفته است./ایسنا

منتشر شده در :2015/06/15 - 09:06|شناسه خبر: 10875 773 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه