امروز :شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ساعت : ۱۲:۲۰:۱۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

در نشستی با حضور خبرنگاران استان

رئیس دانشگاه یاسوج: سیاست اصلی مسئولین دانشگاه این است که بازیچه دست سیاسیون استان نباشیم

رحیمی تاکید کرد : هدف من این است که یک برخورد متفاوت از دیگران را در این دانشگاه پایه ریزی کنم و آن هدف، احترام به گذشتگان دانشگاه است .

راه ملت: محمدرضا رحیمی در نشستی با خبرنگاران استان افزود : هدف اصلی رسانه های جمعی و مطبوعات آگاهی بخشی و اطلاع رسانی و ایجاد انسجام و تعلق اجتماعی است ، که متاسفانه در بسیاری از خبرهای ملی این موارد مشاهده نمی شود و مطبوعات بر خلاف این روحیه عمل می کنند.

این مسئول با بیان اینکه دوران انتقال چهره به چهره اخبار بسر آمده است اظهار داشت : شبکه های اجتماعی و ساختارهای بوجود آمده سرعت انتقال اخبار را به لحظه رسانده و در این وادی هر کس نتواند وارد شود از دیگران عقب خواهد افتاد .

وی با اعلام این مطلب که سایت های محلی استان از نظر تعداد نسبت به سایر استان ها دارای جایگاه خوبی هستند تصریح کرد : متاسفانه این شاخص در حوزه عملکردی در جایگاه خوبی قرار ندارد .

رئیس دانشگاه یاسوج با تاکید بر اینکه اگر مسئولی خطایی مرتکب شد باید پاسخگوی خطای خود باشد افزود : از رسانه های استان انتظار داریم بجای پرداختن به حواشی این مسائل سعی کنند برای برطرف نمودن این خطاها تلاش کنند.

رحیمی با تاکید بر این مطلب که باید تلاش کنیم ساختارهای اجتماعی استان را تغییر دهیم ادامه داد : تا زمانی که به جای حمایت از یکدیگر سعی در تخریب و خودزنی هم داشته باشیم به جایی نخواهیم رسید .

این مسئول دانشگاهی با بیان اینکه جایگاه استان متناسب با توان ما نیست گفت : بسیاری از استانهای ضعیف تر از ما به دلیل حمایت و همدلی در جایگاه بسیار بالاتری از ما قرار دارند .

وی دلیل رتبه پایین جایگاه استان در کشور را خودزنی نیروهای این استان بیان کرد و ادامه داد : باید سعی کنیم بجای دنبال کردن عوامل تضعیف همدیگر ، عوامل تقویت کننده نیروهای استان را شناسایی و دنبال کنیم و آنهار بیش از پیش تقویت نماییم .

رئیس دانشگاه یاسوج با بیان اینکه هدف ما این است که سیاست زده نباشیم گفت : سیاست اصلی مسئولین دانشگاه یاسوج این است که بازیچه دست سیاسیون استان نباشیم .

رحیمی تاکید کرد : هدف من این است که یک برخورد متفاوت از دیگران را در این دانشگاه پایه ریزی کنم و آن هدف، احترام به گذشتگان دانشگاه است .

وی با بیان اینکه در هر جایی نیروهای این استان وارد شدند از پاک ترین و لایق ترین مدیران کشور شدند تاکید کرد :  فارغ از قومیت ، ملیت و جناح بندی های سیاسی باید یکدیگر را تقویت کنیم .

این مسئول در پایان هدف دیگر خود را رساندن جایگاه دانشگاه یاسوج به ماوراء چیزی که اکنون در آن قرار دارد عنوان کرد و گفت : نباید دلخوش به اعداد و ارقام باشیم ، باید سعی کنیم کیفیت آموزش را بالاتر ببریم .

منتشر شده در :2015/08/11 - 11:08|شناسه خبر: 13632 541 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه