امروز :جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ساعت : ۱۶:۵۰:۵۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بانک انصار وام ۵ میلیون تومانی می دهد

راه ملت: به نقل از دانشجو، آیت الله ابراهیمی در جمع خبرنگاران گفت: این تسهیلات در قالب طرح کارت حاتم و برپایه عقد مرابحه به زوج‌های جوان و کارمندان ارایه می شود و مدت بازپرداخت آن ۳۶ ماه است. البته این تسهیلات برای خرید کالای ایرانی و تولید داخل به متقاضیان پرداخت می‌شود. شورای پول […]

راه ملت: به نقل از دانشجو، آیت الله ابراهیمی در جمع خبرنگاران گفت: این تسهیلات در قالب طرح کارت حاتم و برپایه عقد مرابحه به زوج‌های جوان و کارمندان ارایه می شود و مدت بازپرداخت آن ۳۶ ماه است. البته این تسهیلات برای خرید کالای ایرانی و تولید داخل به متقاضیان پرداخت می‌شود.

شورای پول و اعتبار در مصوبه ای ارایه تسهیلات کارت اعتباری برپایه عقد مرابحه را به تصویب رسانده و براساس تصمیم اعضای شورای پول و اعتبار سقف این نوع تسهیلات از ۴۰ به ۵۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

وی همچنین از همکاری این بانک برای آزادی ۱۹۴ زندانی در ماه گذشته خبر داد و درباره میزان مطالبات معوق بانک افزود: ارتباط با مدیریت ریسک اعتباری باعث شد تا نسبت مطالبات معوق این بانک کاهش یابد. و این نسبت در حال حاضر ۳.۵ درصد است که قابل کاهش به ۲.۵ درصد است.

 

منتشر شده در :2015/08/16 - 10:08|شناسه خبر: 13920 1944 بازدید
گزارش خطا:
برچسب ها:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه