امروز :جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ساعت : ۱۳:۵۰:۵۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

حجت‌‌الله دبیقی نماینده استان کهگیلویه وبویر احمد در شورای عالی استان‌ها شد

راه ملت: با رأی اعضای شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌‌الله دبیقی به عنوان نماینده این استان در شورای عالی استان‌ها معرفی شد. چهاردهمین جلسه شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در حالی برگزار شد که مهمترین دستور کار آن انتخاب نماینده استان در شورای عالی استان‌ها بود. بنابراین گزارش، این جلسه که با […]

راه ملت: با رأی اعضای شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌‌الله دبیقی به عنوان نماینده این استان در شورای عالی استان‌ها معرفی شد.

چهاردهمین جلسه شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در حالی برگزار شد که مهمترین دستور کار آن انتخاب نماینده استان در شورای عالی استان‌ها بود.

بنابراین گزارش، این جلسه که با حضور مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، با رأی اعضای شورای اسلامی استان حجت‌الله دبیقی به عنوان نماینده شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به شورای عالی استان‌ها معرفی شد.

دبیقی در حاشیه این جلسه با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالای برخوردار است، اظهار کرد: امیدوارم به عنوان نماینده این استان در شورای عالی استان‌ها معرف خوبی برای این استان محروم ولی زرخیز باشم.

نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها گفت: پیگیر مشکلات جامعه شورائیان هستم و تمام تلاش خود را برای ارتقای جایگاه شوراها در سطح جامعه و در بین دستگاه‌های دولتی خواهم کرد.

منتشر شده در :2015/08/25 - 10:08|شناسه خبر: 14291 532 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه