امروز :جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ساعت : ۱۲:۲۰:۳۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نماینده ارومیه

فروش نفت همچنان در دست دلالان است

هنوز آقایانی مانند (م_س) و دو نفر دیگر در رأس کار هستند که باید هرچه سریعتر به این موضوع از سوی دولت رسیدگی شود

راه ملت:به نقل از باشگاه خبرنگاران، “نادر قاضی‌پور” نماینده ارومیه؛ با بیان اینکه یکی از مشکلات عدیده اقتصاد کشور وابستگی به پول نفت است، اظهار کرد: متاسفانه در دولت گذشته جابجایی نفت در کشور بوسیله دلال‌ها انجام می‌شد و امروز نیز این رویه در دولت یازدهم ادامه دارد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: هفته گذشته هنگام سوال از وزیر نفت به دلیل سال همدلی و همزبانی، دولت را  تحت فشار نگذاشتم و تنها به موضوع دلال‌های نفتی و یک رقم ۵٫۳ میلیاردی نامعلوم اشاره کردم اگرچه بانک مرکزی این رقم را اصلاح کرده اما تاکنون پولی بازنگشته و پرونده‌ این رقم در دیوان محاسبات موجود است.وی با اشاره به جابجایی پول‌های فروش نفت بوسیله افراد دیگر تاکید کرد: امیدواریم جهانگیری معاون رئیس جمهور بتواند مبارزه‌ای را که در مقابل مفاسد اقتصادی آغاز کرده به پایان برساند تا روند دلالی نفتی که موجب شکل‌گیری بابک زنجانی‌ها شد، متوقف شود.

قاضی‌پور بیان داشت: تحریم‌ها موجب شد تا بخواهند به هر طریقی پول‌های نفت را جابجا کنند اما نبود مسئولان و انسان‌های مطمئن و مسئولیت‌پذیر موجب ظهور بابک زنجانی‌هایی در این میان شد.

نماینده ارومیه خاطرنشانکرد: هنوز آقایانی مانند (م_س) و دو نفر دیگر در رأس کار هستند که باید هرچه سریعتر به این موضوع از سوی دولت رسیدگی شود.

منتشر شده در :2015/08/27 - 11:08|شناسه خبر: 14407 688 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه