امروز :جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ساعت : ۱۷:۲۱:۴۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ولایتی ادعای تیم مذاکره کننده سابق را تکذیب کرد

ولایتی در پاسخ به این سوال که آیا در آلماتی مسایل آنچنان که ادعا می شود حل شده بود، گفت: اگر حل شده بود که نباید تا این مدت طول می کشید.

راه ملت: به نقل از انتخاب، رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به ادعای تیم سابق مذاکره کننده هسته ای مبنی بر مخالف وی با رسانه ای شدن روند مذاکرات آلماتی به رغم نظر رهبر معظم انقلاب گفت: هیچ گاه با تصمیم معظم له مخالفت نکرده ام و این یک اتهام است.

علی اکبر ولایتی روز سه شنبه در حاشیه دیدار با هیات علمی و تحقیقاتی و رییس بنیاد فردریش آلمان در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه تیم مذاکره کننده سابق هسته ای مدعی شده اند که شما مخالف رسانه ای شدن روند مذاکرات آلماتی به رغم نظر رهبر معظم انقلاب بوده اید؛ آیا این را تایید می کنید یا خیر؟ گفت: من کاملا این را تکذیب می کنم و به هیچ وجه درست نیست.

ولایتی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب هر تصمیمی که بگیرند برای همه ما معتبر است و وظیفه همه ما این است که از تصمیمات ارزشمند ایشان تبعیت کنیم.

وی تاکید کرد: بنابراین بنده هیچ گاه با تصمیم رهبر معظم انقلاب مخالفت نکرده ام و این یک اتهام است.

ولایتی در پاسخ به این سوال که آیا در آلماتی مسایل آنچنان که ادعا می شود حل شده بود، گفت: اگر حل شده بود که نباید تا این مدت طول می کشید.

منتشر شده در :2015/09/16 - 07:09|شناسه خبر: 15435 621 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه