امروز :جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ساعت : ۰۴:۵۶:۱۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بخشدار سرفاریاب

ورزش در بخش سرفاریاب مظلوم است

بخشدار سرفاریاب، افزود: ولی کلیت ورزش در بخش سرفاریاب مظلوم است و سرانه ورزشی در سرفاریاب به ازای هر نفر به نیم سانتی متر هم نمی‌رسد

راه ملت: شورای ورزش و جوانان شهرستان چرام امشب با حضور معاون فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان چرام، بخشدار مرکزی، بخشدار سرفاریاب و اعضای شورا در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این نشست علی‌ نوری اظهار کرد: یکی از مطالباتی که ورزش می‌تواند در راستای آن اهداف حرکت کند و می‌تواند ورزش شهرستان را روی غلطک بیندازد، درآمد اماکن ورزشی است.

بخشدار مرکزی چرام با بیان اینکه یکی از امورات ورزش این است که درآمدی از مکانهایی که مربوط به اداره ورزش و جوانان شهرستان است، عاید این اداره و متولیان ورزش می‌شود، گفت: متاسفانه این امکان و درآمدها در سال‌های قبل خوب مدیریت نمی‌شد.

وی استخر چرام را از جمله اماکن ورزشی این شهرستان دانست که دچار سوءمدیریت شد و با اشاره به اینکه این استخر قریب ۹ میلیون هزینه بدهکاری برق مصرفی دارد که قطع شده است، تصریح کرد: با قطعی مکرر برق در این مکان ورزشی مواجه هستیم و این مشکلات به دلیل ندانم کاری و سوء مدیریت در زمان‌های قبل بوده که لازم است از طریق قضایی با پیمانکار استخر برخورد شود.

این مسئول، خاطرنشان کرد: با مشاهده چنین وضعیت‌هایی مشخص است که مدیریت خاصی روی منابع درآمد امورات ورزش صورت نمی‌گیرد که ضروری است در این زمینه هم استخر و هم سالن‌هایی که به افراد واگذار یم‌شود، ساماندهی شود.

نوری در بخش بعدی از سخنان خود با متذکر شدن این مطلب که امسال اعتبارات اداره ورزش و جوانان چرام بسیار ناچیز است، عنوان داشت: با ۵۰ میلیون اعتبار نه سازه عمرانی و نه میدان چمنی می‌توان پیش‌بینی کرد.

وی، افزود: تاکنون در خصوص مطالبات ورزش به دهیاری‌ها ابلاغی صورت نگرفته که اگر مستنداتی به ما ارائه شود در این خصوص همکاری خواهیم کرد چرا که  در بحث ورزش باید همه تعهد و مسئولیت به خرج داده تا جوانان ما این همه به آسیب‌ها ی موجود در جامعه گرفتار نشوند.

در ادامه این نشست غلامحسن آتش‌سودا نیز با بیان اینکه از یک بعد معتقدیم همه چیز در پول نیست و از طرف دیگر می‌بینیم که کار خاصی بدون پول نمی‌توان انجام داد، ابراز کرد: برخی ورزش‌ها مانند کوهنوردی و پیاده‌روی‌هایی که به مناسبت‌های مختلف برگزار می‌شود و نیازی به اعتبارات خاصی ندارد در سرفاریاب انجام می‌گیرد.

بخشدار سرفاریاب، افزود: ولی کلیت ورزش در بخش سرفاریاب مظلوم است و سرانه ورزشی در سرفاریاب به ازای هر نفر به نیم سانتی متر هم نمی‌رسد.

وی با اشاره به مشکلات ورزشی سرفاریاب، ابراز کرد: سالنی در مرکز دهستان زیلایی داریم که نیمه کاره رها شده و انتظار داریم در جهت تکمیل آن پیگیری شده تا هم درآمدی برای ورزش و جوانان باشد و هم جوانان پرشور پشته زیلایی سرگرم شوند.

 

منتشر شده در :2015/10/12 - 10:10|شناسه خبر: 16665 675 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه