امروز :سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ساعت : ۲۰:۳۱:۱۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

حجت الاسلام بزرگواری

امیدوارم سران سه قوه گوش به فرمان رهبری باشند و از چارچوب تخطی نکنند

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی به نامه رهبر انقلاب به رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: جایگاه رهبری، منویات و مکاتباتشان شاه کلید و راه گشای پیشرفت و ترقی مسئولین نظام جمهوری اسلامی است. حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری افزود:جایگاه رهبری و مخصوصا جایگاه ولایت فقیه به عنوان نایب […]

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی به نامه رهبر انقلاب به رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: جایگاه رهبری، منویات و مکاتباتشان شاه کلید و راه گشای پیشرفت و ترقی مسئولین نظام جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری افزود:جایگاه رهبری و مخصوصا جایگاه ولایت فقیه به عنوان نایب امام زمان، منویات و مکاتباتشان شاه کلید و راه گشای  پیشرفت و ترقی مسئولین نظام جمهوری اسلامی است و این نامه معظم له در واقع خلاصه ای از فرمایشات سال گذشته رهبری بوده است.

نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی گفت :اگر مروری بر فرمایشات یک سال اخیر رهبری داشته باشیم ،خلاصه آن فرمایشات است که همواره مسئولین ومذاکره کنندگان هسته ای را راهنمایی کردند که باید چه مسیری حرکت بکنند تا بتوانند حق ملت را بگیرند و هم راه نفوذ دشمن را نسبت به ملت و نظام بگیرند.

بزرگواری بیان کرد: فرمایشات رهبری خلاصه ای بود از سخنان یک سال اخیر که در واقع اتمام حجت کردند وامیدواریم همه گرایش ها و جناح ها و افراد شاخص در نظام در هر سه قوه گوش به فرمان رهبری باشندواز چارچوپ تخطی نکنند.

وی ادامه داد: امیدواریم هم آن عزیزانی که مورد تایید رهبری هستند و سربازان خط مقدم هسته ای هستند  و هم کسانی که در حواشی دستی بر آتش دارند گوش شنوا داشته باشند و از رهنمودهای مقام معظم رهبری و این بندهایی که ایشان در نامه آوردند تخطی نکنند تا بتوانیم در برابر امام و شهدا و مخصوصا شهدای هسته ای سرافراز باشیم.

این نماینده مجلس تصریح کرد: اگر دقت کرده باشم مقام معظم رهبری هم تیم مذاکره کننده را تایید کردند و دستگاه دیپلماسی ما را تایید کردند و هم منتقدین را که از دلسوزی انتقاد داشتند تایید کردند.

وی افزود:این تایید به منزله این است که هر دو طرف باید گوش به فرمان ایشان باشند و خدای نخواسته همان طوری که قبلا رهبری تذکر داداند در جامعه دودستگی و اختلاف پیش نیاید و دستگاه دیپلماسی ما بتواند راه نفوذ دشمن را سد بکند واز حقوق هسته ای ما همانطوری که رهبری فرمودند به خوبی دفاع بکنند.

بزرگواری ابراز داشت: ما یک قاعده داریم آن هم این است هر چیزی با شرط پذیرفته می شود،حکومت ما حکومت اسلامی است در راستای ولایت اهل بیت است و ولایت فقیه شمه ای از ولایت اهلبیت است وحتی در پذیرش در کلمه لاالله الا الله، امام رضا (ع)وقتی به مردم خطاب  می کند و بحث ولایت را می فرمایند با شرط می باشد.

وی در پایان گفت: اینجا هم این است مسئولین جمهوری اسلامی باید با شرایط رهبری عمل کنند تا پیروز شوند و به حقوق هسته ای برسیم و راه نفوذ دشمن را ببندیم وبهانه دست دشمن ندهیم . رهبری در این نامه از اول تا آخر را تایید کردند ولی با شریط و ما نباید از این شرایط تخطی کنیم.

منتشر شده در :2015/10/25 - 09:10|شناسه خبر: 17292 495 بازدید
گزارش خطا:
برچسب ها:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه