امروز :پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲ساعت : ۱۵:۵۵:۱۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

فرماندار جدید بویراحمد

فرمانداری بویراحمد متعلق به گروه و جریان خاصی نیست

منشور ما در انتخابات مُرّ قانون است و قانون از هر شخص و گروهی در انتخابات برای ما مقدم است.

فرماندار جدید مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تأمین امنیت انتخابات نیز برای ما مهم است و به همین منظور رقابت سالم اشخاص و جریان‌ها باید در انتخابات حاکم باشد.

راه ملت: به نقل از پانا، فرماندار جدید بویراحمد گفت: درب فرمانداری بویراحمد بر روی همه باز است و متعلق به گروه و جریان خاصی نیست.

عبدالکاظم نظری روز یکشنبه در آیین معارفه خود افزود: با وجود ظرفیت های بالقوه گردشگری و منابع بکر و طبیعی و خدادادی در شهرستان بویراحمد اما بدلیل نبود برنامه جامع و موثر تاکنون این استعدادها کارایی و اثرگذاری لازم را در پیشبرد توسعه ای شهرستان نداشته است.

نظری حمایت و تقویت بخش خصوصی و سرمایه گذاران را نیز از دیگر اولویت ها و برنامه های مهم در توسعه و شکوفایی شهرستان بویراحمد ذکر کرد.

وی نقش محوری نخبگان ، دانشگاهیان و رسانه ها به عنوان افراد موثر در تحولات مختلف جامعه را یادآور شد و گفت: تشکیل اتاق فکر و بهره گیری از نظرات و ایده های راهگشا و تعیین کننده این افراد و گروه ها همچنان یکی از راهبردهای مهم در انجام برنامه ها و ماموریت های کاری فرماندار شهرستان بویراحمد است.

نظری با اشاره به برگزاری انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در اسفند امسال نیز گفت: برگزاری یک انتخابات باشکوه، پرشور، سالم و رقابتی با حضور قشرها و گروه های مختلف سیاسی نیز از اولویت برنامه های امسال فرمانداری بویراحمد است.

وی با اشاره به برخی دستاوردهای دولت یازدهم نیز گفت: ایجاد ثبات و آرامش بر فضای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی جامعه و احیای اعتماد عمومی جامعه بویژه نخبگان و اندیشمندان را به نظام از مهمترین اقدامات این دولت اعلام کرد.

فرمانداربویراحمد موضوع برجام و موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای را نیز به عنوان یک دستاورد بزرگ این دولت در عرصه سیاسی ایران و جهان دانست و تصریح کرد : آثار و پیامدهای این توفیق ارزشمند در آینده بیشتر نمود پیدا خواهد کرد.

نظری با بیان اینکه مردم در انتخاب دولت تدبیر و امید به دنبال یک تغییر اساسی در رفتار و احیای ارزش ها و امیدهای از دست رفته بودند،افزود : اگرچه مردم تا حدود زیادی شاهد روند مثبت و امیدآفرین در این راستا بوده اند ولی هنوز خواسته ها و مطالبات زیادی دارند که باید با همت و تلاش مسوولان تحقق یابند.
وی اظهار داشت : امسال سال انتخابات است و اولویت مهم و اساسی برگزاری انتخابات سالم و پرشور است که با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود.

نظری بیان کرد: منشور ما در انتخابات مُرّ قانون است و قانون از هر شخص و گروهی در انتخابات برای ما مقدم است.

فرماندار جدید مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تأمین امنیت انتخابات نیز برای ما مهم است و به همین منظور رقابت سالم اشخاص و جریان‌ها باید در انتخابات حاکم باشد.

منتشر شده در :2015/10/26 - 10:10|شناسه خبر: 17334 618 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه