امروز :پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ساعت : ۱۵:۲۲:۴۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

رئیس ستاد انتخابات استان

به بهترین نحو امانتدار آراء مردم هستیم

راه ملت: معاون سیاسی وامنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: با پیروی از قانون در صدد هستیم تا به بهترین نحو امانتدار آراء مردم باشیم. دکترفتاح محمدی در آیین تکریم دکتریاری پورفرماندار سابق و معارفه دکتر نظری فرماندار جدید شهرستان بویراحمد، افزود: با تلاش مجموع عوامل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات و همکاری دستگاه های اجرایی و […]

راه ملت: معاون سیاسی وامنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: با پیروی از قانون در صدد هستیم تا به بهترین نحو امانتدار آراء مردم باشیم.

دکترفتاح محمدی در آیین تکریم دکتریاری پورفرماندار سابق و معارفه دکتر نظری فرماندار جدید شهرستان بویراحمد، افزود: با تلاش مجموع عوامل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات و همکاری دستگاه های اجرایی و با ایجاد فضای بی طرفی، انتخاباتی پرشور و با حضور حداکثری مردم در پیش رو خواهیم داشت.

وی با تاکید براهمیت حضور همه سلایق و گرایش های سیاسی در انتخابات، گفت: برگزاری یک انتخابات باشکوه، سالم و رقابتی با مشارکت حداکثری همه جریان های سیاسی اولویت مهم ستاد انتخابات است.

محمدی اظهار داشت: اهتمام ویژه دولت و شخص رییس جمهور نیز همواره در برگزاری یک انتخابات پرشور و با رقابت همه جریان ها و گروه های سیاسی در کشور استوار بوده است.

رئیس ستاد انتخابات استان، انتخابات را مظهر و نماد همبستگی، اقتدار و در عین حال مشروعیت و مقبولیت نظام دانست و گفت: حفظ آرامش، امنیت و نظم لازمه تحقق این مهم است.

محمدی با تاکید براینکه، انتخابات باید همواره موجب وحدت، مودت، محبت، اقتدار نظام و جامعه باشد به وجود برخی ناملایمات و چالش های سیاسی و اجتماعی در این زمینه اشاره کرد و افزود: انتخابات نباید عاملی برای ایجاد تفرقه و دوگانگی در منطقه شود.

محمدی با بیان اینکه، نباید مسایل سیاسی و اجتماعی تحت شعاع انتخابات قرار گیرد یادآور شد: برگزاری انتخابات یک آزمون بزرگ ملی برای نشان دادن اقتدار و مشروعیت انقلاب اسلامی و مردم سالاری دینی است.

وی به کارآمدی نظام اسلامی در عرصه های گوناگون اشاره کرد و افزود: این انقلاب با وجود محدودیت ها و تهدیدات فراوان اما دستاوردهای بزرگی در دنیا کسب کرده است و یکی از علل آنها حضور حماسی مردم در عرصه های انتخابات و تعیین سرنوشت خود است.

محمدی، مهمترین اصل در حکومت و نظام اسلامی را خدمت صادقانه و بی منت به جامعه دانست و گفت: پایه های اصلی در کارآمدی، مقبولیت و مشروعیت جمهوری اسلامی نیز در تحقق این مهم و ارتقا کیفیت خدمت به مردم نمود پیدا می کند.

در این آیین همچنین دکترعبدالکاظم نظری به عنوان سرپرست جدید فرمانداری بویراحمد معرفی و از دکترهوشنگ یاری پور فرماندار سابق این شهرستان تجلیل شد.

منتشر شده در :2015/10/26 - 03:10|شناسه خبر: 17354 431 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه