امروز :پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ساعت : ۱۵:۲۱:۰۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ورزشکار کهگیلویه وبویراحمدی قهرمان جهان شد

سامان پاکباز ورزشکار جوان سی سختی در رقابت های پرتاب دیسک، کلاس F12 در مصاف با ۱۳ ورزشکار دیگر با ثبت رکورد نهایی ۴۶ متر و ۲۰ سانتی متر ضمن دست یابی به نشان طلا، به عنوان قهرمانی جهان نیز دست یافت

راه ملت: در آخرین روز از رقابت‌های جهانی دو و میدانی قطر، قهرمان کهگیلویه و بویراحمدی به نشان طلا و عنوان قهرمانی جهان دست یافت.

سامان پاکباز ورزشکار جوان سی سختی در رقابت های پرتاب دیسک، کلاس F12 در مصاف با ۱۳ ورزشکار دیگر با ثبت رکورد نهایی ۴۶ متر و ۲۰ سانتی متر ضمن دست یابی به نشان طلا، به عنوان قهرمانی جهان نیز دست یافت.

از آنجا که این ماده در رقابت های پارالمپیک ریو شرکت داده نمی شود، نشان طلا و نقره این ماده نیز حائز سهمیه پارالمپیک نخواهد بود. البته پاکباز در روزهای پیشین با کسب نشان نقره در پرتاب وزنه، سهمیه پارالمپیک را دریافت کرده بود.

بدین ترتیب با کسب این نشان طلا، پرونده کاروان ایران در این رقابت ها با کسب ۴ نشان طلا، ۷ نقره ، ۲ برنز و ۱۰ سهمیه پارالمپیک بسته شد.

در رقابت های جهانی دو ومیدانی قطر، طی ۱۰ روز بیش از ۱۲۰۰ ورزشکار از ۱۰۰ کشور جهان با هم به رقابت پرداختند و کاروان ایران نیز با ۱۹ ملی پوش در این مسابقات حضور یافت.

کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران به این مسابقات شامگاه روز یکشنبه، ۱۰ آبان ماه به میهن بازخواهد گشت./پانا

منتشر شده در :2015/11/02 - 03:11|شناسه خبر: 17690 448 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه