امروز :جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ساعت : ۲۲:۲۵:۰۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد

اسامی مدیران زمین‌خوار کهگیلویه و بویراحمد را منتشر کنید

دیده شوم زمین‌خواری در کشور و کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد و ما نیز وجود این پدیده را انکار نمی‌کنیم

راه ملت: به نقل از ایلنا، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اینکه عده‌ای مرتب می‌گویند برخی از مدیران این استان در بحث زمین‌خواری نقش دارند و یا خود این مدیران زمین‌خوار هستند را قبول نداریم و پیشنهاد می‌دهیم هرکس اطلاع مستندی در این ارتباط دارد اسامی این مدیران را منتشر کند و ما نیز از منتشرکنندگان اسامی حمایت می‌کنیم.

عزت‌الله بهشتی‌فر در گفت‌وگو با ایلنا از یاسوج افزود: پدیده شوم زمین‌خواری در کشور و کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد و ما نیز وجود این پدیده را انکار نمی‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه ما نیز موافق انتشار اسامی زمین‌خواران در کهگیلویه و بویراحمد براساس مستندات دقیق هستیم، اظهارکرد: البته نباید طوری رفتار شود که با آبروی مردم بازی شود و در این بین، دستگاه قضایی می‌تواند بهتر از هرنهاد دیگری اظهار نظر کند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از دستگاه قضایی مصرانه می‌خواهیم با زمین‌خواران در این استان برخورد شدید قضایی کند و ما نیز در این بین تمامی همراهی‌های لازم را بیشتر از قبل با این دستگاه خواهیم داشت.

بهشتی‌فر افزود: در ۲ ساله اخیر با پدیده زمین‌خواری در کهگیلویه و بویراحمد به شدت برخورد شده و روند برخوردها ادامه خواهد داشت.

وی گفت: پرسنل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری این استان هنگام برخورد با پدیده شوم زمین‌خواری در کهگیلویه و بویراحمد مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرند.

منتشر شده در :2015/11/03 - 12:11|شناسه خبر: 17723 482 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه