امروز :پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ساعت : ۱۵:۴۹:۰۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

پایانه مسافربری شهر یاسوج انتقال پیدا میکند

شهردار یاسوج از جابجایی قطعی پایانه مرکزی میدان شهدای انتظامی ( ساعت ) به پایانه انتقال خون واقع در شهدای هشت این شهر خبرداد. راه ملت: به نقل از ایلنا، محمدعلی جاوید در نشستی با برخی از دست اندرکاران رسانه ها در شهرداری این شهر گفت: پایانه مسافربری شهر یاسوج با هدف کاهش ترافیک و […]

شهردار یاسوج از جابجایی قطعی پایانه مرکزی میدان شهدای انتظامی ( ساعت ) به پایانه انتقال خون واقع در شهدای هشت این شهر خبرداد.

راه ملت: به نقل از ایلنا، محمدعلی جاوید در نشستی با برخی از دست اندرکاران رسانه ها در شهرداری این شهر گفت: پایانه مسافربری شهر یاسوج با هدف کاهش ترافیک و خدمات رسانی بهتر به شهروندان در شنبه هفته آینده به پایانه انتقال خون تغییر می کند.

وی با بیان اینکه پایانه مرکزی شهر یاسوج واقع در میدان شهدای نیروی انتظامی(ساعت) ترافیک های سنگینی را در مرکز شهر بوجودآورده است،اظهارکرد: باانتقال این پایانه شاهد رضایتمندی شهروندان و کاهش بارترافیکی در مرکز شهر خواهیم بود.

شهردار یاسوج افزود: شهر یاسوج حداقل به شش پایانه نیاز دارد که متاسفانه هم اکنون هیچکدام از روستاهای حاشیه ای، پایانه مسافربری ندارد.

جاوید از فراهم نمودن زیرساخت های لازم برای پایانه های مسافربری توسط شهرداری یاسوج خبرداد.

وی گفت: شهرداری یاسوج در صورت همکاری دستگاههای مرتبط مسوولیت فراهم نمودن زیرساخت های رفاهی شهروندان را برعهده می گیرد.

شهردار یاسوج افزود: اگر دستگاههای مرتبط با شهرداری یاسوج همکاری های لازم را بعمل آورند زیرساخت های موردنیاز پایانه های مسافربری توسط شهرداری این شهر در مدت یک هفته فراهم می شود.

به گزارش ایلنا از یاسوج، پایانه مسافربری میدان مرکزی شهدای نیروی انتظامی ( فلکه ساعت ) در شلوغ ترین نقطه شهری واقع شده که متاسفانه در اوقات مختلف شبانه روز موجب نارضایتی شهروندان شده است.

منتشر شده در :2015/11/22 - 11:11|شناسه خبر: 18791 400 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه