امروز :چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ساعت : ۰۱:۱۴:۴۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مرد سودانی تنها چند دقیقه قبل از آنکه به خاک سپرده شود، زنده شد!

مرده ای که تقاضای آب خوردن کرد!

به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا، مرد سودانی در حالی که تشییع کنندگان، برجنازه او نماز می خواندند، تنها چند دقیقه قبل از آنکه به خاک سپرده شود، با تکان دادن اندام خود، موجب رعب و وحشت بسیاری از اطرافیان خود شد. یک مرد سودانی که همه تصور می کردند از دنیا […]

به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا، مرد سودانی در حالی که تشییع کنندگان، برجنازه او نماز می خواندند، تنها چند دقیقه قبل از آنکه به خاک سپرده شود، با تکان دادن اندام خود، موجب رعب و وحشت بسیاری از اطرافیان خود شد.

یک مرد سودانی که همه تصور می کردند از دنیا رفته و در حال نمازخواندن بر جنازه اش بودند، تنها چند دقیقه قبل از آن که به خاک سپرده شود، با تکان دادن اندامش، بسیاری از تشییع کنندگان را فراری داد؛ اما اطرافیان پردل و جرئت تر بلافاصله به باز کردن کفن او اقدام کردند.

شاهدان گفتند: این مرد از اهالی شهر”المناقل”، که از مدت ها پیش دچار بیماری بود، دیروز(جمعه) دچار بیهوشی کامل شد، بنابراین اطرفیان با تصور مردن وی ، مراسم غسل و کفن و تشیییع او را برگزار کردند.

به نوشته روزنامه المهجر، اطرافیان مرد سودانی، برای وی قبر هم آماده کردند اما تنها چند دقیقه قبل از خاکسپاری دیدند، او اندام خود را حرکت می دهد.
شاهدان گفتند: این مرد که تصور می شد مرده است، وقتی از قید و بند کفن آزاد شد، در کمال ناباوری خطاب به اطرافیانش گفت: به من آب بدهید.

“مرده ” خوش شانس سپس به بیمارستان منتقل شد و پزشکان اعلام کردند که وی در آن زمان تنها در بیهوشی کامل فرو رفته بود.

 

منبع: آریا

منتشر شده در :2016/05/22 - 11:05|شناسه خبر: 27357 502 بازدید
گزارش خطا:
برچسب ها:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه