امروز :سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ساعت : ۱۹:۵۰:۳۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مطهری پسر نوح و سخنگوی ضدانقلاب شد

متاسفانه سخنان ” پسرنوح ” سبب شادمانی در رسانه های ضدانقلاب شد و از سویی فضای آلوده ای را نیز در محافل عمومی ایجاد کرد.

 ک ب آنلاین:نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی با انتقاد شدید از سخنان مطرح شده از سوی نماینده مردم تهران در روز یکشنبه بیست و یکم دی ماه ۹۳ در صحن علنی مجلس ، وی را سخنگوی صدانقلاب قلمداد کرد.
” حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی محمد بزرگواری ”  با اظهار تاسف فراوان از سخنان ” علی مطهری ” نماینده مردم تهران در مجلس نهم شورای اسلامی ،  بیان داشت: آقای مطهری امروز یکشنبه در صحن علنی مجلس سخنگوی ضدانقلاب شده بود.
وی گفت: جای بسی تاسف است که آقای مطهری فرزند شهید آیت الله مطهری سخنگوی ضد انقلاب شده و یقین داریم پشت پرده نطق ایشان کسان دیگری نیز هستند.
نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پشت پرده سخنان مطهری نماینده تهران همان کسانی هستند که موسوی و کروبی را روبروی نظام اسلامی نکه داشتند ، خاطرنشان کرد: این نماینده متاسفانه بدلیل حرف شنوی از همان آقایانی که بانی و باعث فتنه ۸۸ بودند سخنانی را مطرح کرد که برخلاف موازین انقلاب اسلامی و رهنمودهای رهبری انقلاب بوده است.
بزرگواری افزود: البته آنانی که فتنه ۸۸ را راه انداختند اکنون با ” کوک ” کردن کسانی مانند ” علی مطهری ” بدنبال فتنه جدیدی در کشور هستند و شاهد این موضوع نیز اخبار و گزارش هایی است که برخی از سایت های اصلاح طلب شب گذشته ( شنبه بیستم دی ماه ۹۳ ) خبر از تشنج در مجلس شورای اسلامی در روز یکشنبه داده بودند است.
وی با اشاره به دست های پشت پرده نطق نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ، یادآورشد: ” آقای مطهری ” با این سخنان نام ننگی برای خانواده شهید مطهری در تاریخ ثبت و ضبط کرد.
نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی گفت: سرانجام ” علی مطهری ” همان سرانجام ” پسرنوح و نشست با بدان ” است اما وی و پشت پرده های وی باید بدانند که انقلاب و نظام همانند همیشه در برابر فتنه فتنه گران ایستاده و خواهد ایستاد.
بزرگواری با بیان اینکه خاتمی رئیس جمهور اسبق ایران مهمترین فرد پشت پرده نطق مطهری در مجلس شورای اسلامی است ، اظهارداشت: وقتی خاتمی از مطهری بعنوان ” حسن مدرس ” یاد می کند می بایست منتظر چنین سخنرانی های توهین آمیز و هتاکانه از سوی این نماینده مجلس باشیم.
وی افزود: همانگونه که سران فتنه از رآفت اسلامی سوءاستفاده نموده و می نمایند امروز علی مطهری از نام شهید مطهری سوءاستفاده کرده و ارکان انقلاب و نظام را در تریبون رسمی مجلس به زیرسوال می برد.
نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ، سخنان روز یکشنبه بیست و یکم دی ماه ۹۳ نماینده تهران در مجلس را مصداق بارز افتراء و تهمت برعلیه نظام اسلامی ایران عنوان و یادآورشد: بدون شک هیآت نظارت برعملکرد نمایندگان مجلس و شورای نگهبان به وظایف قانونی خود در این ارتباط عمل خواهند نمود.
بزرگواری از شادمانی و نشاط رسانه های معاند انقلاب اسلامی بعد از نطق مطهری برعلیه نظام اسلامی ایران خبرداد و یادآورشد: متاسفانه سخنان ” پسرنوح ” سبب شادمانی در رسانه های ضدانقلاب شد و از سویی فضای آلوده ای را نیز در محافل عمومی ایجاد کرد.
وی گفت: پشت آقای مطهری به جاهایی گرم است و بنظر ما قوه قضائیه می بایست در ارتباط با فردی که یوم الله ۹ دی را ” یوم شیطان ” می خواند برخورد قاطعی داشته باشد.
این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: مامعتقدیم قوه قضائیه در شرایط کنونی علاوه براینکه ماهیت سران فتنه را برای مردم و دنیا برملا سازد ماهیت و پشت پرده نطق مطهری را نیز مشخص و به مردم معرفی نماید تا ملت ما بدانند که فتنه گران بدنبال فتنه جدید دیگری در کشور هستند.
بزرگواری ، فضای مجلس شورای اسلامی در زمان نطق نماینده مردم تهران در خانه ملت را برعلیه مطهری و فتنه گران برشمرد و یادآورشد: برخی از نمایندگان اصلاح طلب نیز همگام با سایر نمایندگان در زمان سخنرانی آقای مطهری برضد فتنه و فتنه گران شعار سرمی دادند.
وی گفت: آقای مطهری در برخی از سخنان خود به نام رهبری معظم انقلاب اشاره می کرد اما ما بطور حتم معتقدیم که این آقایان از واژه مقدس ” رهبری ” دارند سوء استفاده می کنند وگرنه نمی بایست سخنانی را برزبان می راند که برخلاف منویات رهبری معظم بود.
نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از حرکت خزنده فتنه گران برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی خبرداد و بیان داشت: سخنان مطهری در راستای فضاسازی برای انتخابات آینده مجلس نیز بوده است.
بزرگواری افزود: نطق سراسر افتراء و هتاکانه مطهری می بایست توسط نهادهای مرتبط رصد تا پشت پرده های جدید فتنه گران برای تطهیر سران فتنه در سراسر ایران اسلامی و دنیا برملا شود.
وی از دستگاههای حاکمیتی خواست بدون کوچکترین اغماضی بفکر برملاساختن پشت پرده های فتنه جدید با ” کوک ” کردن ” علی مطهری ” و یا برخی از حامیان فتنه ۸۸ باشند.
منبع : عصردنا
منتشر شده در :2015/01/12 - 10:01|شناسه خبر: 2812 443 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه