امروز :یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ساعت : ۱۲:۲۵:۴۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

انتقاد تاجگردون از برگزاری کنسرت های چند هزار نفری در گچساران

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در گچساران برخی‌ها همه چیزها را به مسائل سیاسی ربط می‌دهند؛هر کاری که در حوزه فرهنگ، دین، امور عمرانی انجام می دهیم برخی‌ها انگ سیاسی می زند که برای خودش این کارها را می‌کند.

راه ملت:

 ،غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در مجلسدر جلسه ستاد تدوین و برنامه‌ریزی 4 ساله اصناف درگچساران ،گفت: بازار در اقتصاد هر شهر و منطقه‌ای اثرگزار است که می‌تواند به معیشت و فرهنگ مردم کمک و در رونق و توسعه اقتصادی یک منطقه نقش مهمی ایفا کند.

 

وی افزود: به عنوان نماینده مردم در مجلس تاکنون سعی کرده ام به تمامی حوزه‌ها توجه کنم و امور زیربنایی، فرهنگ، تولید، اشتغال همه این حوزه‌ها و خدمت به محرومان برای بنده به عنوان نماینده بسیارمهم بوده است.

 

تاجگردون تصریح کرد: درگچساران برخی‌ها همه چیزها را به مسائل سیاسی ربط می‌دهند؛هر کاری که در حوزه فرهنگ، دین، امور عمرانی انجام می دهیم برخی‌ها انگ سیاسی می زنند که برای خودش این کارها را می‌کند.

 

 نماینده مردم گچساران و باشت تاکید کرد: باید تلاش کنیم شهری آرام داشته باشیم و هیچ گونه احساس تنشی نیز وجود نداشته باشدو باید تلاش کنیم همه با هم خوب باشند.

 

وی درادامه با بیان اینکه مسئولیتم نظارت بر فرماندار نیست و نظارت بر جامعه مسئولیت من است،افزود:فضای روحی و دینی در گچساران باید تقویت شود وبرای من نماینده بسیار سخت است که در گچساران یک کنسرت با چند هزار نفر و برنامه‌های دینی با 100 نفر برگزار شود.

 

تاجگردون تصریح کرد:نگاهی که می‌تواند بر جامعه تأثیرگزار باشد، تنها اقتصاد نیست و نگاه‌های ما نباید تک بعدی باشد،تصریح کرد: اگر بتوانیم مردم را سرپا و بانشاط نگه داریم در کارمان موفق هستیم گاهی نگه داشتن مردم در صحنه فقط 22 بهمن و راهپیمایی‌ها نیست و در همه امور باید به مردم توجه ویژه شود.

آفتاب جنوب

انتهای پیام/م/200

 

منتشر شده در :۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ۰۲:۰۵|شناسه خبر: 28924203 بازدید
گزارش خطا:
توجه این خبر بدون دخالت انسانی و بصورت کاملا اتوماتیک از وب سایت "پایگاه خبری صبح زاگرس" دریافت شده است لطفا در صورت مغایرت با قوانین نظام جمهوری اسلامی یا اشکلات دیگر احتمالی در نوشتار روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید.

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه