امروز :چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ساعت : ۰۲:۲۷:۲۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

راه اندازی رادیو کنگره در صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد

راه ملت: مسئول ستاد کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد گفت:رادیو کنگره با هدف معرفی شهدا، تبیین محورهای کنگره، پوشش و انعکاس اخبار و رویداد های آن با همکاری صدا و سیمای مرکز استان راه اندازی شده است. به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمد نصیری زاده صبح شنبه در جمع خبرنگاران افزود: به منظور آشنایی بیشتر […]

راه ملت: مسئول ستاد کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد گفت:رادیو کنگره با هدف معرفی شهدا، تبیین محورهای کنگره، پوشش و انعکاس اخبار و رویداد های آن با همکاری صدا و سیمای مرکز استان راه اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمد نصیری زاده صبح شنبه در جمع خبرنگاران افزود: به منظور آشنایی بیشتر مردم بویژه نسل جوان با شهدای استان و برگزاری هر چه بهتر این رویداد فرهنگی بزرگ کانال تلگرامی، راه اندازی شده است.

وی از مردم، مسئولان، ادارات و نهاد های دولتی خواست برای هر چه بهتر برگزار کردن این اجلاسیه در شأن و مقام شامخ شهدای استان بیش از پیش تلاش و با این ستاد همکاری داشته باشند.

مسئول ستاد کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: برنامه های متنوعی برای برگزاری مطلوب اجلاسیه ملی شهدای توسط ادارات و سازمان ها در استان تهیه شده است.

نصیری زاده با بیان اینکه جلسات متعدد و مختلفی با دستگاههای متولی در حوزه کمیته فرهنگی در این زمینه تشکیل شده است، اضافه کرد: رویکرد اصلی این کمیته ها آماده سازی و فضای سازی مناسب شهرها، ادارات و نهادهای دولتی در استان برای برگزاری این اجلاسیه است.

منتشر شده در :2016/09/10 - 11:09|شناسه خبر: 29539 431 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه