امروز :جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ساعت : ۰۳:۴۲:۳۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

واکنش دفتر نماینده کهگیلویه بزرگ نسبت به اتفاقات اخیر؛

هرگز هتک حرمت نکرده و نخواهیم کرد

بیانیه دفتر نماینده مردم شریف کهگیلویه بزرگ در پی نقد عملکرد تیم رسانه ای نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

راه ملت:بیانیه دفتر نماینده مردم شریف کهگیلویه بزرگ در پی نقد عملکرد تیم رسانه ای نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

رسالت رسانه اطلاع رسانی درست، دقیق و امانتداری توأم با صداقت در نقل سخنان و نقد سازنده جهت تنویر افکار عمومی است، بنابراین با توجه به گسترش تکنولوژی و ارتباطات فضاهای مجازی، رسالت اصحاب رسانه سنگین تر و لزوم امانت داری و صداقت در انتقال اطلاعات ضروری می باشد. در روزهای اخیر مواردی منتشر شد که باعث التهاب جامعه و موجبات نگرانی همشهریان گردیده است که در خصوص موارد منتشره در فضای مجازی و سایت ها جهت تنویر افکار عمومی و رفع ابهامات موارد ذیل قابل ذکر است.
۱-مهندس عدل هاشمی پور به عنوان سرباز ولایت و فرزند نظام جمهوری اسلامی در قول و عمل همواره در خط راستین انقلاب و رهبری معظم، خدمتگزاری صادق و بی ریا در عرصه های گوناگون منشأ خدمات گسترده بوده و اکنون در کسوت نمایندگی مردم در مجلس مشغول انجام وظیفه میباشد .

۲- روحانیت معظم به عنوان ارکان و ستون اصلی ورود و پیروزی آقای عدل هاشمی در انتخابات بوده و همچنان درخط مستقیم ادامه مسیر در چارچوب نظام اسلامی مصمم می باشد. درهمین راستا وجود با برکت آمیر احمد تقوی پدر معنوی کهگیلویه و حمایت همه جانبه، تعامل و هماهنگی با حضرت آیه اله ملک حسینی و انتخاب سید عبدالله دانشی مدرس حوزه و دانشگاه بعنوان مسئول و مشاور فرهنگی نماینده دلیل محکمی بر جایگاه رفیع روحانیت در جریان سیاسی عدل هاشمی پور می باشد.
۳- با افتخار اعلام میکنیم برای حاج آقا موحد به عنوان نماینده اسبق احترام خاص قائل هستیم و هرگز هتک حرمت نکرده و نخواهیم کرد و هرآنچه بعضا در قالب مقاله و جوابیه نوشته شده به ضرورت و بیان شمه ای از عملکرد نماینده فعلی با رعایت موازین و اصول اخلاقی بوده که لاجرم برداشت ها و نقد گذشته از سوی خوانندگان را بهمراه داشته است.
۴- به حضرت آمیراحمد تقوی و حضرت آیه اله ملک حسینی نامه نگاری شده و با صراحت بیان شده « چنانچه در این خصوص بصورت شفاف موضع اتخاذ نکنید باعث بدنامی منطقه در سطح کشور و پایین آمدن شأن والای روحانیت در این استان خواهید شد » !!! ما هم از ورود این عزیزان و شورای فرهنگ عمومی، شورای نظارت٬ مسئولان محترم ارشاد و نیروهای امنیتی به موضوع جهت شفافیت٬ کنترل و نظارت استقبال می کنیم.
۵- با صراحت اعلام می کنیم که در حهت اصلاح امور، پیشرفت و توسعه حوزه انتخابیه از نقد سازنده و پیشنهادات سازنده نخبگان٬ دانشگاهیان و سلایق مختلف سیاسی با کمال میل استقبال می کنیم.
۷- درپایان ضمن سپاسگزاری و توفیق برای زحمت کشان عرصه خبر و اصلاع رسانی اعلام می کنیم که این دفتر در قبال هرآنچه به حمایت از نماینده و نقد مخالفین و منتقدین از سوی هر شخص حقیقی و حقوقی نگاشته و منتشر میشود هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت و تنها مرجع رسمی انتشار مطالب و جوابیه ها صرفا از طریق کانال نماینده مردم در مجلس ( telegram.me/haj_adal ) به اطلاع عموم میرسد.

توفیق همه خدمتگزاران جمهوری اسلامی خصوصا فعالان صدیق عرصه رسانه را از خدای سبحان مسئلت داریم.

دفتر ارتباطات مردمی مهندس عدل هاشمی پور نماینده مردم شریف کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی
۹۵/۹/۲۳

منتشر شده در :۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۰۳:۰۹|شناسه خبر: 30274386 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه