امروز :سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ساعت : ۰۱:۴۸:۲۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

اخراج یکی از کارکنان شهرداری سی سخت به دلیل مصاحبه با سایت خبری

یکی از کارکنان شهرداری سی سخت که در پی اعتراض به وضعیت حقوقی خود با سایت ها، خبرگزاری های محلی و کشوری مصاحبه هایی انجام داده بود از این نهاد اخراج شد.

به نقل از  سفیر دنا  این کارگر با سابقه که در پی بیان مشکلات شهرداری و عدم پرداخت حقوق کارگران اقدام به مصاحبه با خبرگزاریهای کشوری و محلی کرده بود در اقدامی عجیب از شهرداری سی سخت اخراج شده است.

وی که در مصاحبه خود مواردی چون پرداخت نکردن معوقات ،عیدی و پرداختهای علی الحساب حقوق کارکنان در سالیان گذشته را عنوان کرده بود در یک اقدام عجیب از این نهاد اخراج شد.

در این زمینه محمد خانی شهردار سی سخت در گفت وگو با خبرنگار سفیر دنا ضمن تایید این خبر دروغگویی این کارگر در مصاحبه های صورت گرفته را عامل اخراج وی از شهرداری عنوان کرد و گفت: تا کنون حقوق تمام کارکنان و حتی اضافه کار این افراد نیز به صورت کامل پرداخت شده است .

شهردار سی سخت در پاسخ به این سوال که سایر کارکنان شهرداری سی سخت نیز ادعایی مانند کارگر اخراج شده داشته اند و از وضع موجود شهرداری نارضایتی هایی دارند از ادامه  گفت و گو خودداری کرد و از خبرنگار سفیر دنا خواست مصاحبه مجدد با کارگران را انجام دهد .

منتشر شده در :2015/01/24 - 11:01|شناسه خبر: 3042 368 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه