امروز :سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۰۷:۳۵:۳۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بخشی از نمایندگان برای عدم استیضاح کردان پول دریافت کردند

عوض حیدرپور نماینده مردم شهرضا در مجلس و عضو هیات نظارت بر مطبوعات خواستار برخورد قوه قضائیه با محمدرضا رحیمی بابت نامه اخیرش شد.

به گزارش پارسینه، حیدرپور در رابطه با نامه اخیر معاون اول احمدی نژاد گفت: اشتباهی که محمدرضا رحیمی مرتکب شده، آن است که فکر می کند مردم ایران ابله هستند. او خطاهایی داشت که براساس آن، دادگاه علیه او حکم صادر کرد.

وی افزود: رحیمی در نامه ای که منتشر کرد، به نظام جمهوری اسلامی اهانت کرد و ادعا کرد که برای انتخابات مجلس هشتم به نمایندگان پول داده است. بزرگترین خطایی که یک معاون اول می تواند مرتکب شود، آن است که حرفهای بی ربط بزند.

نماینده مردم شهرضا گفت: در سال ۸۷، نمایندگان مجلس به دنبال استیضاح مرحوم کردان بودند. رحیمی که به دنبال پست بالاتر بود و قصد جلوگیری از استیضاح کردان را داشت، ۵ میلیون تومان به برخی نمایندگان مجلس پول داد.

وی خاطرنشان کرد: رحیمی اصلا پولی برای انتخابات پرداخت نکرد، او در واقع به دستور احمدی نژاد پولی به بهانه کمک به مساجد پرداخت کرد و سعی کرد کردان را در وزارت کشور ماندگار کند.

حیدرپور اضافه کرد: بخشی از نمایندگان آن پول را دریافت کردند اما تاکید می کنم که آن وجه برای انتخابات نبود.

عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: این آقا، با سخنان خود انتخابات را زیر سئوال برده است، بنابراین پرونده ی دیگری باید علیه او تشکیل شود و مدعی العموم نیز باید در این ماجرا ورود پیدا کند که دیگر کسی از این غلط ها نکند.

انتخاب نوشت وی تاکید کرد: ادعاهای رحیمی اهانت اشکار به نظام است، او می گوید انتخابات با پول دزدی ایشان بالا پایین می شده، بنابراین از نگاه من ایشان مجددا باید به دادگاه کشانده شود.

منتشر شده در :2015/02/02 - 02:02|شناسه خبر: 3277 592 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه