امروز :چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۴:۵۲:۲۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

دشمن می داند که دست از پا خطا کند با قدرت و واکنش سپاه پاسداران روبرو خواهد شد

جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سپاه وظیفه مهمی دارد و آن هم گوش به فرمان رهبری بودن است گفت: هرجا و هروقت رهبری دستور بفرمایند سپاه پاسداران باصلابت تمام و با پشتیبانی مردم و نیروهای مسلح درس هایی کوبنده ای به دشمن خواهد داد و دشمن می داند که دست از پا خطا کند با قدرت و واکنش سپاه پاسداران روبرو خواهد شد.

راه ملت: سرهنگ جهانگیر انصاری جانشین فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد  در یادواره ۷۲ شهید حومه شرقی دهدشت اظهار کرد:همزمانی این یادواره با ایام ماه محرم حکایت از استمرار حرکت و پویایی راه شهدا دارد.

سرهنگ انصاری با یادی از شهید حججی خاطر نشان کرد:این شهید والامقام برای رسیدن به شهادت به امام رضا(ع) متوسل شد و شهادت این شهید همانند واقعه کربلا باصلابت و پیروزمندانه بود.

سرهنگ انصاری با بیان توان وقدرت دفاع موشکی ایران اسلامی گفت:دشمن با اصل نظام مشکل دارد و می داند موشک ما وحدت ماست.

جانشین سپاه فتح استان در واکنش به سخنان وقیحانه ترامپ گفت:رئیس جمهور گاوچران آمریکا میگوید سپاه تروریست است، حال سوال مااین است که مگر داعش ،منافقین و القاعده راشما تطمیع وتحریک نکردید وازطرق مختلف بانظام ما درگیرنشدیدو شکست نخوردید.

انصاری ادامه داد: مگر آرم سپاه بر بزرگترین ناو شما حک نشد ؟چه گزینه ای را  سراغ دارید که انجام نداده باشید.

یادگارهشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه انقلاب ما فراگیر است افزود: ال سعود و نوچه های آن از اسلام شیعی وحشت دارند وطالب اسلام امریکایی هستند  وبرای همین هم در برابر ترامپ خود را خار می کنند.

سرهنگ انصاری با اشاره به یاوه گویی های ترامپ گفت: سپاه نوکر مردم است و ماموریتش حفظ دستاوردهای انقلاب است و در دورترین مناطق ماموریت های جهادی را انجام می دهد.

جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سپاه وظیفه مهمی دارد و آن هم گوش به فرمان رهبری بودن است گفت: هرجا و هروقت رهبری دستور بفرمایند سپاه پاسداران باصلابت تمام و با پشتیبانی مردم و نیروهای مسلح درس هایی کوبنده ای به دشمن خواهد داد و دشمن می داند که دست از پا خطا کند با قدرت و واکنش سپاه پاسداران روبرو خواهد شد.

انصاری در پایان اظهارکرد: باید با همدلی و با حضور در صحنه و وحدت مثال زدنی همواره از نظام اسلامی پشتیبانی وحراست کنیم.

انتهای پیام/

منتشر شده در :2017/10/16 - 03:10|شناسه خبر: 32790 498 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه