امروز :چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۵:۰۰:۴۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

نگاه ویژه دولت به شهرستان‌های کمترتوسعه یافته است

دهدشت-استاندار کهگیلویه و بویراحمد در شورای اداری شهرستان کهگیلویه گفت: نگاه دولت بیشتر به سمت شهرستان‌های کمترتوسعه یافته است.

راه ملت: علی محمد احمدی ظهر سه شنبه در جلسه شورای اداری در دهدشت با بیان اینکه نامهربانی این منطقه ربطی به نظام اسلامی ندارد، اظهار کرد: نگاه دولت بیشتر سمت شهرستان‌های کمترتوسعه یافته است و در همین خصوص نگاه ویژه‌ای به دهدشت داریم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بنای دولت را اعتدال و با بیان اینکه فضا برای پیشرفت مناسب است، عنوان کرد: بهره‌گیری از تمام سلایق و نیروهای توانمند باعث رشد جامعه خواهد شد.

وی دولت را برآمده از رای مردم دانست و افزود: دولت در شرایط بین‌المللی و انواع تحریم تلاش زیادی انجام داد و اگر وضع معیشتی مردم خوب نشده باشد بدتر نشده است و با آمارها این موضوع اثبات می‌شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مشکلات اقتصادی و کاهش درآمد دولت، گفت: در این شرایط حساس همه باید به باید راهبرد اقتصاد مقام معظم رهبری پایبند بوده و آن را نقشه راه خود قرار دهیم.

احمدی سهم توسعه ملی را ۳۰ درصد عنوان و تصریح کرد: علی رغم همه مشکلات، اما دولت کارهای اساسی خوبی انجام داده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بی‌توجهی به کهگیلویه را حاصل کاستی و کم کاری دولتمردان دانست و با بیان اینکه سطح محرومیت در استان زیاد است، گفت: همه مشکلات در تخصیص اعتبارات نیست، مشکل ما در نوع مدیریت، ارتباطات و قوم‌گرایی است.

احمدی خاطرنشان کرد: احساس غلط و تصمیم‌گیری اشتباه یک مدیر می‌تواند آینده جامعه را به خطر بیاندازد و اگر می خواهیم شرایط درست شود همه باید دست به دست هم دهیم و با همدلی کار کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بنای دولت را اعتدال و با بیان اینکه فضا برای پیشرفت مناسب است، عنوان کرد: بهره‌گیری از تمام سلایق و نیروهای توانمند باعث رشد جامعه خواهد شد.

احمدی با بیان اینکه شهرستان کهگیلویه در استان از موقعیت پایین‌تری برخوردار است، خواستار بازنگری در شیوه کاری و احساس مسئولیت نسبت به شهرستان ها شد و بیان کرد: مدیران باید نظم پذیر و دغدغه دار باشند و مرتب از پروژه ها بازدید کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اعتبارت ویژه‌ای برای ورودی دهدشت به چرام و دهدشت به سوق گذاشتیم، گفت: اعتبارات سفر ریاست جمهوری تا پایان سال جاری اختصاص می یابد.

وی خواستار جذب سرمایه گذار شد و خاطرنشان کرد: منابع دولت نامحدود است و نمی توان برای توسعه فقط به دولت تکیه کرد.

احمدی تصریح کرد: بی‌مهری به این دیار ناشی از بی‌توجهی و بی‌تدبیری برخی از مسؤولان است.

منتشر شده در :2017/10/17 - 04:10|شناسه خبر: 32799 456 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه