امروز :دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۶:۴۵:۵۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

“تاج گردون ” سخنران هر روزی باشد بجز ۲۲ بهمن !

وی با تاکید بر اینکه حفظ آرامش و دوری از حاشیه سازی برای بزرگداشت دهه فجر و راهپمایی ۲۲ بهمن وظیفه همه ما است افزود : ۲۲ بهمن متعلق به جناح یا گروه خاصی نیست و متعلق به همه اقشار مردم است

ک ب آنلاین : مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان “گچساران ” از  مخالفت تلویحی خود برای سخنرانی نماینده این شهرستان در روز ۲۲ بهمن خبر داد و تاکید کرد :  پیشنهاد می کنیم از وجود عزیزان بیطرف یا غیر سیاسی مثل آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان یا استاندار استان یا فرد دیگری با نظر امام جمعه شهرستان انتخاب شود !

“یدالله مرادی ” گفت : البته ما آمادگی لازم را برای برگزاری سخنرانی آقای تاج گردون در هر روزی از ایام دهه فجر که ایشان تمایل داشته باشند یا در نماز جمعه داریم و انجام وظیفه می کنیم .

وی با تاکید بر اینکه حفظ آرامش و دوری از حاشیه سازی برای بزرگداشت دهه فجر و راهپمایی ۲۲ بهمن وظیفه همه ما است افزود : ۲۲ بهمن متعلق به جناح یا گروه خاصی نیست و متعلق به همه اقشار مردم است .

این مسئول شهرستانی با اشاره به اینکه در ۲۰ سال گذشته در روز ۲۲ بهمن هیچ نماینده ای در گچساران سخنرانی نکرده است ادامه داد : معتقدم ۲۲ بهمن مانور تبلیغاتی و سیاسی نظام است نه گروههای سیاسی !

مرادی تاکید کرد : شکوه و عظمت این روز نباید تحت الشعاع سخنران آن قرار بگیرد.

منتشر شده در :2015/02/02 - 11:02|شناسه خبر: 3280 561 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه