امروز :دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۰۰:۳۵:۳۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

جانشین بسیج دانشجویی کهگیلویه بزرگ خبر داد؛

اعزام بیش از ۶۰ دانشجویی بسیجی به مناطق محروم

راه ملت؛ ایمان الهی در گفت‌وگو با خبرنگاران در کهگیلویه، از اعزام بیش از ۶۰ دانشجوی بسیجی در قالب چهار گروه جهادی به مناطق محروم این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: اولین گروه جهادی بسیج دانشجویی به مناطق محروم اعزام شده‌اند و طی چند روز آینده سه گروه دیگر با حضور بیش از ۶۰ دانشجوی […]

راه ملت؛ ایمان الهی در گفت‌وگو با خبرنگاران در کهگیلویه، از اعزام بیش از ۶۰ دانشجوی بسیجی در قالب چهار گروه جهادی به مناطق محروم این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: اولین گروه جهادی بسیج دانشجویی به مناطق محروم اعزام شده‌اند و طی چند روز آینده سه گروه دیگر با حضور بیش از ۶۰ دانشجوی بسیجی به این مناطق اعزام خواهند شد.

جانشین بسیج دانشجویی کهگیلویه، عنوان کرد:  فعالیت‌های در نظرگرفته شده در مناطق محروم در قالب بخش‌های عمرانی، فرهنگی، پزشکی، آموزش- مهارتی و اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

وی، کمک به ساخت منزل ایتام و خانواده‌های بی سرپرست و نیازمند با همکاری کمیته امداد را جمله فعالیت‌های بسیج دانشجویی در حوزه عمرانی عنوان کرد.

الهی از اعزام تیم‌های پزشکی و چندین طلبه در بخش‌های پزشکی و معارف دینی در مناطق محروم خبر داد و تصریح کرد: کلاس‌های مهارتی، خیاطی، صنایع دستی و آموزشی نیز توسط دانشجویان بسیجی در این مناطق برگزار خواهد شد.

وی برگزاری یادواره شهدای دانشجویی شهرستان لنده را از مهم‌ترین فعالیت‌های فرهنگی بسیج دانشجویی کهگیلویه در ایام نوروز عنوان کرد./فارس

منتشر شده در :2018/03/21 - 08:03|شناسه خبر: 33740 399 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه