امروز :یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۲۳:۳۲:۲۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

دومین اهدای عضو بیمار مرگ مغزی در کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۷

مرحوم “فرشید طیموری نیا “، تیم جراحی پیوند اعضای شیراز در بیمارستان شهید رجایی گچساران حضور یافته و اعضای نام برده را پس از خارج کردن از بدن بیمار، برای پیوند به بیماران نیازمند به بیمارستان پیوند بوعلی سینا شیراز انتقال دادند.

راه ملت: سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، از دومین اهدای عضو بیمار مرگ مغزی در استان کهگیلویه و بویراحمد در سالجاری خبر داد.

به گزارش رراه ملت به نقل از روابط عمومی بیمارستان شهید رجایی گچساران؛ دکتر غلامعباس سبز افزود: اهدای دو کلیه، کبد، قرنیه ها و پانکراس جوان ۲۲ ساله از فرزندان ایل شیخ ممو واهالی شهرستان کهگیلویه که به دلیل تصادف دچار خونریزی مغزی و بدنبال آن مرگ مغزی شد، به بیماران نیازمند زندگی تازه ای بخشید.

وی ادامه داد: پس از اظهار رضایت خانواده مرحوم “فرشید تیموری نیا “، تیم جراحی پیوند اعضای شیراز در بیمارستان شهید رجایی گچساران حضور یافته و اعضای نام برده را پس از خارج کردن از بدن بیمار، به بیمارستان پیوند بوعلی سینا شیراز انتقال و به بیماران نیازمند پیوند نمودند.

دکتر سبز در پایان ضمن ارج نهادن به این اقدام خداپسندانه از خداوند منان برای آن مرحوم طلب مغفرت و برای خانواده ایشان صبر و شکیبایی مسئلت نمودند.

منتشر شده در :2018/04/20 - 11:04|شناسه خبر: 33838 379 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه