امروز :چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۶:۲۰:۱۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ضرورت« سرمایه گذاری وزارت نفت »در پارک جنگلی یاسوج

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد سرمایه گذاری وزارت نفت در پارک جنگلی یاسوج را ضروری دانست و گفت: البته باید حقوق مردم در این زمینه دیده شود. آیت‌الله ملک حسینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ایجاد مجتمع گردشگری وزارت نفت در پارک جنگلی یاسوج باید انجام و هرکس هم مانع شود خیانت محسوب […]

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد سرمایه گذاری وزارت نفت در پارک جنگلی یاسوج را ضروری دانست و گفت: البته باید حقوق مردم در این زمینه دیده شود.
آیت‌الله ملک حسینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ایجاد مجتمع گردشگری وزارت نفت در پارک جنگلی یاسوج باید انجام و هرکس هم مانع شود خیانت محسوب می‌شود اما باید حقوق شهروندان یاسوج هم در آن رعایت شود.

وی افزود: این طرح تلفیقی بین حق آیندگان و مردم است که باید در متن جامعه شان سرمایه گذاری شود تا بتواند از منافع پیرامون خود استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه محیط زیست خیلی اهمیت دارد اما آیا می‌توان برای حفظ آن نسل‌های آینده را گرسنه گذاشت؟ ابراز کرد: کارخانه به طور حتم هوا را آلوده می‌کند اما باید ببینید آلودگی و سیری هم طراز هستند و اگر سیری بیشتری اتفاق می‌افتد پس باید انجام شود.

ملک حسینی با تاکید بر اینکه نیازمند به این هستیم که افراد با فهم نه هوچی گرها این موضوعات را بگویند، افزود: فقط به فکر مردم امروز نباشید به فکر آینده باشید که مردم باید نان بخورند و زندگی کنند.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: با حفظ حقوق مردم و قاعده‌های زیست محیطی و منابع طبیعی باید این اتفاق مبارک بیفتد زیرا رشد همه جانبه استان را به همراه دارد.

وی تاکید کرد: این مجتمع را باید طبق ضوابط بسازند هرچند قصه مخالفت‌ها این نیست و باید بگردید ریشه‌ها را پیدا کنید که البته جامعه خود بهتر می‌داند چه باید بشود و چه نشود، به نمایندگان وزارت نفت پیشنهاد دادم شما در پیشانی مجتمع پارکی بسازید و آن را به شهر یاسوج هدیه دهید تا هم مردم راضی باشند و هم حقی که مخالفان دنبال مطالبه آن هستند، حاصل شود.

منتشر شده در :2018/04/29 - 03:04|شناسه خبر: 33942 333 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه