امروز :یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۲۱:۴۷:۴۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

دیدار استاندار با تنها شهید دوران انقلاب در کهگیلویه

با دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد از خانواده شهید نورالدینی تنها شهید دوران انقلاب شهرستان کهگیلویه، طرح سپاس کهگیلویه و بویراحمد ۵ هزار موردی شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز به دیدار خانواده شهید نورالدینی تنها شهید مبارزات انقلاب ۵۷ شهرستان کهگیلویه رفت.

سید محمود داربام مسئول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این دیدار در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با دیدار امروز و سرکشی از خانواده شهید نورالدینی در شهرستان کهگیلویه، طرح سپاس در استان کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای سال‌جاری تاکنون به ۵ هزار مورد رسید.

این مسئول افزود: آمار ۵ هزار موردی به این ترتیب است که از ابتدای امسال تاکنون و در قالب طرح سپاس همه مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد در تمامی شهرستان‌ها و مرکز استان با دیدار امروزی که توسط استاندار صورت گرفت، ۵ هزار بازدید و سرکشی از خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران استان داشته‌اند.

وی گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه طرح سپاس اکنون در کشور یکی از جایگاه‌های برتر را به خود اختصاص داده که استاندار و مسئولان ارشد استانی به خصوص معاونین استاندار و مدیران‌کل و رؤسای سازمان‌ها به صورت گسترده و مستمر در این طرح شرکت کرده‌اند.

داربام با قدردانی از تلاش‌های همه نهادها و دستگاه‌های استان به خصوص سپاه فتح و بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: باید از این اقدام دستگاه‌ها که در استانی کوچک مثل کهگیلویه و بویراحمد بهترین ارتباط را با خانواده بزرگ ایثارگری داشته‌اند، قدردانی کرد.

مسئول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این دیدارها تا پایان سال ادامه خواهد داشت و آمار نیز در طول بیش از یک ماه آینده افزایش خواهد داشت و تنها تقاضای ما از مسئولان این است که در هنگام سرکشی، مشکلات را به خوبی بررسی کرده و در عمل این مشکلات را برآورده کنند.

در این دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تجلیل از خانواده شهید انقلاب نورالدینی اظهار کرد: وجود چنین ستاره‌های درخشانی برای استان کهگیلویه و بویراحمد نعمت است.

سید موسی خادمی تصریح کرد: مردم استان با تعداد ۸ شهیدی که در دوران نهضت تقدیم انقلاب کردند نشان دادند که از همان ابتدا و حتی قبل از آغاز نهضت برای استقرار نظام اسلامی با همه وجود تلاش می‌کنند./k-b.ir

منتشر شده در :2015/02/05 - 07:02|شناسه خبر: 3409 994 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه