امروز :یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ساعت : ۲۳:۳۶:۱۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

گفتمان رهبری بهترین الگوی تقویت وحدت است

فرماندار کهگیلویه بابیان اینکه گفتمان مقام معظم رهبری گفتمان عام برای همه ما است،گفت: گفتار خود را فراتر از گفتمان رهبری قرار ندهیم.

سید کرامت‌الله کریمی امشب در یادواره شهید سید علی نورالدینی، نخستین شهید انقلاب شهرستان کهگیلویه اظهار داشت: یکی از معیارهایی که شهدا از مسئولان انتظار دارند خدمتگذاری شایسته به مردم است.

فرماندار کهگیلویه بابیان اینکه خدمتگذاری به مردم یک روش است که در پیوند با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب است،گفت: این پیوند دفاع از کیان اسلام، میهن، اعتقادات و آن چیزی که مردم خواهان آن هستند.

وی بابیان اینکه ما امانتدار مردم هستیم خواستار رعایت اخلاق، حفظ وحدت و همدلی مسئولان شد و افزود: ما باید در کنار همدیگر با همدلی و اتحاد زمینه عمران و آبادانی کشور را فراهم کنیم.

کریمی بابیان اینکه گفتمان مقام معظم رهبری گفتمان عام برای همه ما است،تصریح کرد: گفتار خود را فراتر از گفتمان رهبری قرار ندهیم و مصادره به مطلوب نکنیم.

وی بابیان اینکه شهدا برای همه مردم هستند،تأکید کرد: امروز جامعه ما نیاز به همدلی دارد و مبارزه با استکبار نیازمند یک وحدت همگانی است.

کریمی با اشاره به اینکه امروز به هوش باشیم که دشمن قصد ایجاد تفرقه در بین ما را دارد، اظهار داشت: به همدیگر اعتماد داشته باشیم و با معاشرت با یکدیگر و همدلی علیه صهیونیسم جهانی به مقابله برخیزیم.

وی خاطرنشان کرد: جامعه دانشگاهی،فرهنگیان،خواهران و برادران در پیوند با دیانت مذهبی و نیروهای امنیتی و سیاسی می‌توانند موفقیت جهان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به منصه ظهور برسانند.

کریمی عنوان کرد: ائمه جمعه به عنوان پیشتازان و کسانی که دغدغه فرهنگی دارند می‌توانند اسلام رحمانی را جایگزین اسلام دروغین و خشن داعش قرار دهند.

وی همدلی و رعایت اخلاق را الگو‌گیری از سیره پیامبر و وصیت شهدا دانست و افزود: ما معتقد به این دیانت و تقوا هستیم و هرکسی این اعتقادات را به سخره بگیرد به مبارزه می‌طلبیم./تنسیم

منتشر شده در :2015/02/06 - 03:02|شناسه خبر: 3426 577 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه