امروز :شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۱۰:۱۸:۴۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

۱۰ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان بهمئی افتتاح و کلنگ‌زنی شد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۰ پروژه عمرانی و اقتصادی در ششمین روز از دهه فجر در شهرستان بهمئی خبر داد.

سید موسی خادمی  اظهار داشت: از این تعداد پروژه ۹ مورد افتتاح و یک پروژه احداث کانال هدایت سیلاب خیابان شهید فهمیده با اعتبار پیش بینی شده ۲ هزار میلیون ریال نیک کلنگ‌زنی شد.

خادمی با اشاره به اینکه برای ۹ پروژه عمرانی افتتاح شده در شهرستان بهمئی ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده است، عنوان کرد: افتتاح ترانس دوم ایستکاه امیر حاضر با اعتباری افزون بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با ظرفیت ترانس بیش از ۳۰ مگابات از جمله این طرح‌ها است.

وی با بیان اینک طول خط دومداره این پروژه ۶ کیلومتر است، افزود: شهرستان بهمئی فقط یک مدار از بهبهان داشت ولی اکنون ۴ مدار دارد و البته احداث ایستگاه خط ۱۳۲ ولت از خوزستان برای رفع مشکا برق این شهرستان در آینده در دستور کار است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: گازرسانی به روستای کفش‌کنان و خوش آب‌شرین با اجرای ۴۵۰۰ متر شبکه فولادی و پلی اتیلین با جمعیت تحت پوشش ۴۱۰ نفر در قالب ۹۰ خانوار و هزینه ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال نیز از دیگر طرح‌های افتتاحی شهرستان بهمئی در ششمین روز از دهه فجر است.

خادمی تصریح کرد: افتتاح سوله انبار هلال احمر، افتتاح ساختمان اداری امور عشایر، افتتاح ساختمان جدید اداره برق، افتتاح اجرای بیس و آسفالت روستای گودبن به نمایندگی از ۱۱ هزار متر مربع بیس و آسفالت روستای تنگ ابدال، طرح آبیاری قطره‌ای روستاهای شاه‌زیار و دوراب ممبی، افتتاح خانه بهداشت مامازینب به نمایندگی از ۳ خانه بهداشت در روستاهای ماما زینب آب انوار و مونگره نیز از دیگر پروژه‌های افتتاحی در شهرستان بهمئی است.

به گزارش تسنیم، سید موسی خادمی همچنین امروز از مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد بهمئی بازدید و به دلیل اینکه هنوز صندلی‌های سالن آماده نبود، از افتتاح این پروژه فرهنگی خودداری کرد.

منتشر شده در :2015/02/06 - 01:02|شناسه خبر: 3438 609 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه