امروز :پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲ساعت : ۱۶:۳۲:۳۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

جشنواره برفی دنا لغو می شود

کاهش شدید نزولات جوی بحدی است که حتی اگر در چند روز آینده تا زمان برگزاری این جشنواره که ۳۰ بهمن اعلام شده است شاهد بارش مناسبی باشیم امکان برگزاری چنین جشنواره ای وجود ندارد هرچند که براساس گزارشهای هواشناسی بنظر هم نمی رسد چنین بارشی در پیش باشد

پورتال خبری راه ملت :درحالی که سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در حال تدارک برای اجرای برای جشنواره برفی است اما بعلت کاهش شدید نزولات جوی احتمالا این جشنواره لغو خواهد شد .

کاهش شدید نزولات جوی بحدی است که حتی اگر در چند روز آینده تا زمان برگزاری این جشنواره که ۳۰ بهمن اعلام شده است شاهد بارش مناسبی باشیم امکان برگزاری چنین جشنواره ای وجود ندارد هرچند که براساس گزارشهای هواشناسی بنظر هم نمی رسد چنین بارشی در پیش باشد .

پیش تر “الماس قبادی” معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد گفته بود اولین جشنواره ملی برفی دنا لغو نشده و در تاریخ مقرر برگزار خواهد شد که با این وضعیت بارندگی لغو آن تقریبا قطعی است .

راه ملت” امیدوار است با بارش نزولات آسمانی و رحمت الهی هم این جشنواره برگزار شود و هم ملت از برکات از برف و باران بهره مند شوند .

منتشر شده در :2015/02/08 - 06:02|شناسه خبر: 3574 631 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه