امروز :دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۵:۳۴:۱۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کانون زبان ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد

به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد کانون زبان ایران با حضور نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ، معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری ، مدیران کل دستگاههای اجرایی و جمعی دیگر از مسئولین استان افتتاح شد و ترم بهار سال جاری فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز خواهد کرد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم افتتاحیه با بیان اینکه جای خالی کانون زبان ایران در استان احساس می شد اظهار داشت: امروز کانون پورش فکری کودکان و نوجوانان در یک اقدام خوب کانون زبان ایران را که جالی خالی ان در استان احساس می شد را افتتاح و به مردم و خانواده های خوب استان هدیه داد.

محمد زارعی افزود: کاری و طرحی که در دهه مبارک فجر به بهره برداری و آغاز شود برکات عدیده ای خواهد داشت و این سرشت کار در دهه فجر می باشد.

وی به نقش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پرورش و رشد فکری کودکان و نوجوانان اشاره کرد و ابراز داشت: مسائل فرهنگی اکسیر اصلی پیشرفت هر کشوری است و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مقدمه و پایه اصلی این مسائل فرهنگی است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آیین افتتاح این کانون گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از نظر نیروی انسانی غنی است و وظیفه  تمامی این نیروی انسانی کشف استعداد نیروی خلاق است.

عیسی گرجی زاده افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد تنها استان در کشور بوده که فاقد کانون زبان ایران بوده که هم اکنون با حمایت های مسوولان استانی و کشوری  این مرکز را افتتاح خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حلقه مفقوده فرهنگی است، ادامه داد: قطعا فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در توسعه فرهنگ موثر خواهد بود.

این مقام مسوول ضمن اعلام آمادگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص راه اندازی دیگر شعب کانون زبان ایران در دیگر شهرستانهای استان اظهار داشت: در صورت مساعدت مسوولان کشوری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این آمادگی را دارد که در شهرستانهای گچساران و کهگیلویه مراکز آموزشی کانون زبان را احداث و افتتاح نماید.

وی، با اشاره به اینکه پیگیری های نماینده محترم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و مسوولان استانی در اخذ مجوز راه اندازی کانون زبان در این استان از آنان قدردانی کرد.

گرجی زاده اظهار داشت: مرکز آموزشی  یاسوج در اسفندماه سال جاری علاقه مندان رشته زبان انگلیسی واحد نوجوانان  را ثبت نام خواهد کرد و این زبان آموزان بهار ۹۴ ترم تحصیلی خود را شروع خواهند کرد.

گفتنی است اولین مرکز کانون زبان ایران در شهر یاسوج ، خیابان مطهری، شهدا ۳ و در محل ساختمان دبیرستان دخترانه طوبی افتتاح شد.

منتشر شده در :2015/02/10 - 12:02|شناسه خبر: 3648 579 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه