امروز :دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۵:۱۳:۳۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

راهپیمایی ۲۲ بهمن باشکوه تر از گذشته برگزار می شود

نماینده کهگیلویه ، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی، با دعوت مردم به حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن باشکوه تر از گذشته برگزار می شود.

پورتال خبری راه ملت :حضور مردم در راهپیمایی گرامیداشت ۲۲ بهمن را به معنای ادامه راه انقلاب اسلامی و امام راحل توصیف کرد و اظهار داشت:‌ هر مقدار این حضور پررنگ‌تر و مقتدرتر باشد به دنیا نشان می‌دهد که ملت ما دارای انسجام و وحدت ملی است و بی‌تردید ملت ایران پرشورتر از سال‌های گذشته در این مراسم حضور پیدا خواهند کرد.

بزرگواری خاطر نشان کرد: این انقلاب هم اکنون ام القرای همه کشورهای ستم دیده جهان اسلام است و همه ملت ها حضرت آیت الله خامنه ای را رهبر خود در پیروزی نهضت هایشان می دانند چرا که زهد و پاکدامنی معظم له برای همه جهانیان به اثبات رسیده و بی شک وی یکی از مفاخر جهان اسلام به حساب می آید.

وی افزود: زمانی که مردم به صورت پرشور و بانشاط در روز خودشان که روز ملی است، حضور یابند و این روز را جشن گرفته و با صدای بلند شعارهای انقلاب را تکرار کنند، همه بدخواهان و دشمنان ما قدرت این ملت را بهتر احساس خواهند کرد.

نماینده کهگیلویه ، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی مسیر پیشرفت و عزت را در پیش گرفته و روز به روز این مسیر برای ما روشن و روشن‌تر می شود اما مسیر دشمنان ما چیزی به جز تاریکی و تباهی نیست و آنان در مصیبت اعمال زشت خود گرفتارخواهند شد.

منتشر شده در :2015/02/10 - 06:02|شناسه خبر: 3682 688 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه