امروز :پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲ساعت : ۱۵:۴۳:۳۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مدیران ضعیف عزل می شوند

مهمترین ملاک ما رضایتمندی مردم است و اگر مدیری به هر دلیلی در حوزه کاری خود نتواند رضایتمندی مردم را فراهم کند بدون شک عزل و مدیر جدیدی جایگزین وی می شود.

راه ملت : نماینده شهرستان های گچساران و باشت در مجلس نهم شورای اسلامی تاکید کرد که مدیران ضعیف در دستگاههای اجرایی و شرکت های خدماتی در کهگیلویه و بویراحمد بویژه حوزه انتخابیه اش عزل می شوند.

” غلامرضا تاجگردون “گفت : به دیدگاه ما مدیر یا مدیران ضعیف کس و یا کسانی هستند که نتوانسته و یا نتوانند رضایتمندی مردم را در حوزه کاری خود فراهم کنند.

وی با بیان اینکه تمامی مدیران در کهگیلویه و بویراحمد نمی توانند نمره ۱۰۰ یعنی نمره قبولی دریافت کنند ، اظهارداشت: مهمترین ملاک ما رضایتمندی مردم است و اگر مدیری به هر دلیلی در حوزه کاری خود نتواند رضایتمندی مردم را فراهم کند بدون شک عزل و مدیر جدیدی جایگزین وی می شود.

رئیس کمیسیون تلفیق مجلس نهم شورای اسلامی افزود: آنچه که وظیفه ما بعنوان خادم مردم در خانه ملت است نظارت برعملکرد مدیران بوده و اگر مدیری در این نظارت ها نتوانسته رضایتمندی مردم را جلب کند بدون شک با همراهی مجموعه مدیریتی استان کنار گذاشته می شود.

تاجگردون در پاسخ به این سوال که ارزیابی تان از عملکرد مدیران کهگیلویه و بویراحمد بویژه مدیران حوزه انتخابیه تان چیست؟ بیان داشت: برخی از مدیران استانی و شهرستانی نتوانسته رضایتمندی مردم را فراهم کنند و البته برخی دیگر نتوانسته اند رضایتمندی مردم را فراهم آورند.

منتشر شده در :2015/02/11 - 12:02|شناسه خبر: 3710 597 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه