امروز :دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۶:۵۶:۴۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

واکنش منطقیان به نشست اصولگرایان/به لاهوتی ارادت دارم

فعال سیاسی و کاندیدای سابق اصلاح طلبان شهرستان کهگیلویه از اجماع قریب الوقوع جریان اصلاح طلب چهار شهرستان کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در آینده ای نزدیک خبر داد .

“محمود منطقیان” ضمن اعلام این مطلب ، در خصوص نشست اصولگریان این شهرستان گفت : این گونه نشست ها را به فال نیک می گیرم و تحرکات سیاسی در جامعه را امری پسندیده می دانم که امیدوارم تمامی جناح ها اینگونه نشست ها را در جهت پیشرفت چهار شهرستان برگزار کنند. منطقیان درادامه افزود : برادارن حامی دولت تدبیر و امید و جریان اصلاح طلب چهار شهرستان هم هرگاه صلاح بدانند و تشخیص دهند که اینگونه نشست ها به جریان اصلاح طلبی در این شهرستان ها کمک خواهد کرد حاضریم چنین نشست هایی را بصورت علنی در این شهرستان ها برگزار کنیم .

این فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما این است که وحدت اصلاح طلبان چهار شهرستان ایجاد شود ادامه داد : امیدواریم با رایزنی ها و همفکری های انجام شده در آینده ای نزدیک بهترین تصمیم را برای شرکت در انتخابات پیش رو اتخاذ نماییم .

وی با اعلام اینکه رابطه بسیارخوبی با آقای لاهوتی دیگر کاندیدای سابق این شهرستان داشته و به وی ارادت دارد گفت : کاندیدای آینده اصلاح طلبان چهار شهرستان استان را مجموعه برادران حامی دولت و اصلاح طلبان این شهرستان ها با همفکری و هماهنگی تعیین خواهند کرد . منطقیان با اشاره به اینکه در دیدارهای دو جانبه ای که با آقای لاهوتی داشتم هیچگونه ضدیتی با یکدیگر نداشته و قصدمان راندن دیگری از صحنه انتخابات نیست اظهار داشت : هدف نهایی هر دو در این جلسات پایان دادن به اختلافات و موفقت جناح اطلاح طلب در انتخابات آینده است . وی در پایان با تاکید براینکه اختلافات جزئی که وجود دارد بزودی بطور کامل حل خواهند شد تصریح کرد : در آینده ای نزدیک اصلاح طلبان چهارشهرستان استان به اجماع کامل دست پیدا خواهند کرد و کاندیدای واحدی را برای شرکت در انتخابات پیش رو به مردم معرفی خواهیم کرد .

منتشر شده در :2015/02/14 - 01:02|شناسه خبر: 3940 667 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه