امروز :چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ساعت : ۱۶:۳۲:۴۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کاهش نرخ طلاق در استان

مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: از میان استانهای کل کشور درسال ۹۳،بیشترین طلاق های ثبت شده مربوط به استاهای تهران وخراسان رضوی به ترتیب با ۲۴۷۸۴و۱۳۰۷۴طلاق وکمترین متعلق به ایلام با ۴۲۲طلاق وکهگیلویه وبویراحمد با ۶۹۶طلاق می باشد .

سعید محوری در جمع خبرنگاران در درابطه با ازدواج های ثبت شده در سامانه ثبت وقایع ازدواج وطلاق در سال ۹۳ گفت : در نه ماهه سال جاری تعداد ۵۱۶۲۹۵واقعه ازدواج در دفاتر ازدواج به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹درصد کاهش داشته است.

وی ازدواج های ثبت شده در استان کهگیلویه وبویراحمد را در همین مدت ۴۸۲۰واقعه ذکر کرد. وی مجموع ازدواج های ثبت شده  در کشور را مشتمل بر دو نوع ازدواج دائم وموقت ذکر کرد وگفت: سهم ازدواج دائم از کل ازدواج های ثبت شده ۹۷/۹۹درصد وسهم ازدواج موقت ۰۳/درصد می باشد.

این مسئول اظهار داشت : در میان استانهای کشور در سال ۹۳بیشترین ازدواج های ثبت شده مربوط به استانهای تهران وخراسان رضوی به ترتیب با ۶۵۷۳۵و۴۸۶۲۴ازدواج وکمترین متعلق به استانهای سمنان با ۳۸۴۲ازدواج وایلام با ۳۹۰۱ازدواج می باشد.

مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد:در ۹ماهه سال ۹۳به ازای هر ۱۰هزار نفر جمعیت ۶۶۳ازدواج  در کشور ثبت شده است که در میان استانهای کشور بیشترین ازدواج ثبت شده به ازای هر صدهزار نفر جمعیت به ترتیب متعلق به استانهای اردبیل با ۹۷۲ازدواج وکردستان با ۸۹۲ازدواج وکمترین ازدواج های ثبت شده متعلق به بوشهر با ۴۹۳ازدواج والبرز با ازدواج می باشد.

وی در ادامه با اشاره به ثبت وقایع طلاق نیز گفت: طبق گزارش استخراج شده از سامانه ثبت وقایع ازدواج وطلاق در نه ماهه سال۹۳  در کشورتعداد ۱۱۶۸۴۲طلاق در دفاتر طلاق به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۰۴/درصد افزایش داشته است .

منتشر شده در :2015/02/16 - 01:02|شناسه خبر: 4084 574 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه