امروز :پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت : ۱۵:۲۲:۱۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تجلیل از پزشک مشهور کشوری توسط فعالان زیست محیطی

همزمان با روز پزشک آیین تجلیل از دکترسید محمد رادمنش و با حضور فعالان زیست محیطی در شهر اهواز برگزار شد.

راه ملت: به گزارش خبرنگاران مراسم تجلیل و تکریم دکتر محمد رادمنش با حضور جمعی از فعالان و دوستداران محیط زیست خوزستان به مناسب روز پزشک و به پاس تلاش های چندین ساله ایشان در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی در اهواز برگزار شد .

در ابتدای این مراسم شهرام دهکردی به نمایندگی از طرف فعالان محیط زیست خوزستان ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان در مراسم ، هدف از برگزاری این مراسم را نکوداشت روز پزشک و تجلیل از خدمات صادقانه دکتر رادمنش در راستای توسعه فرهنگ محیط زیستی و طبیعت دوستی برشمرد .

در ادامه مراسم دکتر رادمنش با تشکر دوستداران محیط زیست خوزستان و بانیان مراسم اظهار کرد: در انجام این اقدامات محیط زیستی هدف سیاسی و اقتصادی وجود ندارد و تنها به این امید فعالیت های زیست محیطی را انجام می دهیم که بتوانیم حفاظت از محیط زیست را به فرهنگی غالب برای زندگی مسالمت آمیز و بهتر انسان ها در کنار طبیعت تبدیل کنیم .

دکتر رادمنش عنوان کرد: زیاده خواهی های انسان و دست درازی ها در طبیعت و تعرض به محیط زیست باعث شده هر روز عرصه بر حیات وحش و اکوسیستم های جانوری تنگ تر شود.

وی تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم در هر جایگاهی که هستیم برای حفاظت از محیط زیست و بقای آن جدیت به خرج دهیم.

در پایان این مراسم شرکت کنندگان در مراسم با تبریک روز پزشک و با تشکر از اقدامات محیط زیستی دکتر رادمنش دغدغه ها و پیشنهادات محیط زیستی خود را بیان داشته و هدیه ای به رسم یادبود به ایشان اهدا شد .

گفتنی است دکتر سید محمد رادمنش ، پزشک متخصص کهگیلویه و بویراحمدی ساکن در استان خوزستان (اهواز) است ، چند سال است که فعالیت های ضمن کار پزشکی خود را به اقداماتی در راستای کمک به حفاظت از محیط زیست خصوصا گونه های گیاهی و جانوری اختصاص داده است.

دکتر رادمنش که سال ۱۳۳۳ در روستای پراشکفت شهرستان بویراحمد به دنیا آمده است ، متخصص پوست و مو و عضو هیئت علمی دانشگاه جندی شاپور اهواز است ، مقالات و کتب متعددی را به مرحله چاپ رسانده است .

از جمله کتاب “جنایت علیه محیط زیست” با تیراژ ۱۷۰ هزار نسخه که همگی به صورت رایگان بین مردم توزیع شده است . (لازم به توضیح است کتاب “جنایت علیه محیط زیست ” در کهگیلویه و بویراحمد توزیع شده است.

دکتر رادمنش حدود ۱۰ سال است که به صورت جدی فعالیت های حفاظت از محیط زیستی خود را به طریقه های متفاوت آغاز کرده است.

 

 

منتشر شده در :۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۰۱:۰۶|شناسه خبر: 4190254 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه