امروز :پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ساعت : ۲۱:۱۷:۴۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

رئیس مرکز حوادث و و فوریت های پزشکی استان خبر داد؛

نجات بانوی ۴۷ساله بعد از ۲۲ ساعت دست و پنجه نرم کردن با مرگ+تصاویر

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، از تلاش ۲۲ ساعته تیم پزشکی برای نجات جان خانمی ۴۷ ساله، سقوط کرده از ارتفاع ۴ متری در روستای دلی مهتاب شهرستان کهگیلویه خبر داد.

راه ملت: به گزارش راه ملت، رئیس فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی در خصوص انجام یک ماموریت پر مخاطره می گوید : بعد از دریافت تماس روز سه شنبه مشخص شد خانمی ۴۷ ساله در روستای دلی مهتاب دچار ترومای شکم و دنده ها شده بود.
محسن جلیل افزود : پس از اعزام تیم های پزشکی به علت صعب العبور بودن مسیر و پوشش گسترده برف در جاده نیروهای اورژانس با زحمت زیاد به محل فوریت رسیدند .
جلیل افزود : این ماموریت که از ساعت ۵ عصر روز سه شنبه آغاز شده بود و خودروهای اورژانس هم با بستن زنجیر چرخ نهایتا شب موفق به حضور بر بالین مصدوم شدند و پس از اقدامات اولیه ، اما به دلیل عدم امکان برگشت پرسنل اورژانس در محل ماندند و صبح روز چهارشنبه اقدام به اعزام مصدوم به بیمارستان نمودند.
وی ادامه داد : متاسفانه در مسیر برگشت با وجود استفاده از زنجیر چرخ خودروی اورژانس نتوانست ادامه مسیر دهد و با پاره شدن زنجیر چرخ ها ، خودرو تا لب پرتگاه رفت اما با تلاش پرسنل اورژانس نهایتا از سقوط خودرو به دره جلوگیری شد! این در حالی است که در مقطعی مجبور به پیاده کردن مصدوم شدیم!
 چلیل افزود : کار سخت پرسنل اورژانس پس از طی مسافتی با پنچری چرخ خودرو بیشتر شد که با تلاش زیاد لاستیک خودرو تعویض شد!
وی گفت : انجام این ماموریت ۲۲ساعته توسط تیم عملیات ویژه اورژانس استان اقایان حیدرزاده و افضلی برای نجات جان خانم ۴۷ساله سقوط کرده از ارتفاع تقریبا ۴متری در روستای دلی مهتاب نهایتا در ساعت ۳ عصر روز چهارشنبه۹۸/۱۰/۲۵ با تحویل این مصدوم به بیمارستان شهید بهشتی به پایان رسید.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان در پایان گفت : با وجود خطرات بسیار زیادی که گاها در چنین عملیات هایی وجود دارد اما پرسنل اورژانس بدون فوت وقت در جهت کمک رسانی اورژانسی به مصدومین اقدام خواهد کرد.
منتشر شده در :۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۰|شناسه خبر: 44828252 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه