امروز :پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ساعت : ۲۱:۱۴:۱۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

واکنش مهندس امیر هوشنگ روئین تن به فیلم منتشر شده در فضای مجازی:

به سراغ شعور و قلب مردم میروم نه شناسنامه آنها/در انتخابات فعلا سکوت اختیار کردم

این فعال اقتصادی گفت: این فیلم از اساس کذب است و از همه دستگاه امنیتی می خواهم که این امر را پیگیری کنند.

راه ملت: امیر هوشنگ روئین تن در گفتگو تلفنی به راه ملت در مورد فیلم منتشر شده در فضای مجازی در مورد خرید و فروش رای و شناسنامه در انتخابات گذشته گفت: این فیلم از اساس کذب است و از همه دستگاه امنیتی می خواهم که این امر را پیگیری کنند.
این فعال اقتصادی بیان داشت: بنده خانه م در گچساران و در تهران نیز ساکن هستم.
روئین تن تصریح کرد: خدایا شکرش مردم اینقدر محبت دارن که نیازی به شناسنامه تقلبی نیست در ضمن هرگز دین و دنیا و شخصیت خانوادگی ام رو هزینه کسی نکرده و نخواهم کرد اگه نیاز به آرای واقعی مردم باشه مطمئن باشید سراغ شعور و قلب مردم میروم نه اقداماتی به مانند کارهای که بسیار سخیف و کثیف است.
این فعال اقتصادی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در مورد که این پخش کننده گان این فیلم دنبال چه چیزی هستند گفت: من یک روز بعد از انتخابات قبل این فیلم را دیدم و می دانم چه کسانی دخیل بودند و با توجه به سن کم و کم تجربه بودن این جوانان که می دانم بازیچه بعضی افراد شدند هیچگاه پیگری نکردم، بنده با توجه به جایگاه خانوادگی و همچنین اجتماعی نیازی به این کارهای غیر اخلاقی ندارم.
روئین تن در مورد مواضع خود در انتخابات مجلس کهگیلویه گفت: بنده در این انتخابات فعلا سکوت اختیار خواهم کرد.

منتشر شده در :۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۶:۱۰|شناسه خبر: 44926594 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

 1. نسرین پ گفت:

  در شخصیت این ابر مرد چنین کارهایی وجود نداره .انسانهایی که دست به تخریب چنین شخصیت هایی ملی ومحبوب مردمی میزنند مغزکوچک دارند

 2. افسانه پ گفت:

  مهندس روئین تن شخصیت ملی و از مفاخر شهرستان کهگیلویه میباشد و از چنین کاری مبراه می باشد

 3. محمد پ گفت:

  مهندس یه شخصیت ملی و محبوب هست چنین وصله ای به ایشان نمیچسبه.

 4. رویین تن گفت:

  سنگ بی مایه گر کاسه زرین شکند / قیمت سنگ نیفزاید و زر کم نشود .این مسائل غیر اخلاقی دور از شخصیت والا و مردمی مهندس رویین تن هست.هر کس که ایشون رو از نزدیک میشناسند میداند مهندس رویین تن آخرت و اعتقاد و ایمان قلبی و اخلاقی اش را به منافع دنیوی خودش یا شخص دیگری نمی فروشد .

 5. به نظرمن اون کسی که این فیلمو گرفته اطلاعاتش در مورد مهندس رویین تن خیلی کم بوده،اولا” این فیلم معلومه که ساختگیه،دوما” طریقه حرف زدن اون خانمه واضحه که داره عمدی اسم مهندس رویین تن را میبره تو حرفاش،سوما” مهندس رویین تن که خونش چنگلوا نیست،چهارما” به اندازه ای جایگاه بین مردم داره که به هر کی هرچیزی بگه کسی روشو زمین نندازه و نیازی به این کارا نداره،پنجما” باز هم تکرار میکنم اونی که این فیلمو گرفته خوب مهندس را نمیشناخته ،چون مهندس رویین تن به معنای واقعی یک انسان کامل هست.
  که خصوصیات بارز این دلیر مرد در استان کهگیلویه و بویراحمد و خارج از این استان زبان زد خاص و عام هست..
  درود بر مهندس رویین تن .. شخصیتی تکرار نشدنی..

 6. امیر گفت:

  مهندس روئین تن شخصیتش فراتر از اینه که بخواد چنین کاری انجام بده،انقدر بین مردم جایگاه و اعتبار داره که نیاز به این چیزا نداره و حامیان موحد بخاطر شکست سنگین ۹۴ و برای انتقام دست به چنین عمل زشتی زده اند،متقلب اونا هستند که کلیپ تقلب و شناسنامه های تقلبیشون را مردم دیدند و اداره اطلاعات هم صحت آنرا تایید کرده.

ارسال نظر جدید

 • آخرین اخبار
 • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه