امروز :پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ساعت : ۲۰:۱۶:۰۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تجلیل از ۱۶نخبه شاهد و ایثارگر کهگیلویه و بویراحمد

۱۶ نفر از نخبگان شاهد و ایثارگر استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه های مختلف با حضور مسئولان کشوری و استانی طی همایشی تجلیل شدند.

راه ملت: به گزارش راه ملت، حجت الاسلام سید نصیر حسینی، نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج در این همایش گفت: افتخارات زیادی نصیب کشور ما شده و این افتخار، شکوه و عظمت روز به روز بیشتر خواهد شد و این عظمت مرهون تلاش، زحمت و فداکاری انسان هایی است که خوب می فهمند، می دانند، می نویسند، کار می کنند و به موقع خوب جان می دهند.

وی افزود: کشور و نظام ما، محصول رنج و زحمت کسانی است که جان دادند در سالیان متمادی زندان رفتند، زجر کشیدند تا این انقلاب با این ماهیت و هویت شکل گیرد. مدیریت صحیح این نظام در ابعاد مختلف و با آرمان های الهی و جهانی احتیاج به زحمت، عالم، دانشمند و نخبه علمی دارد.

حجت الاسلام حسینی اظهارکرد: هر جامعه و کشوری که علم در آن جا رشد کرده قدرت هم رشد کرده، هر جامعه ای که علم دچار عقب گرایی شده یا به علم دست نیافتند، آن جامعه، جامعه فقیر، سلطه پذیر و زیر چکمه های استعمار و استکبار قرار گرفته است.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تا می توانید قدرتمند شوید، پیشرفت کنید، بالاترین قدرت و زیربنایی ترین پیشرفت ها در ابعاد مختلف قدرت علمی است. اگر کسی به علم دست یافت قدرتمند می شود.

حجت الاسلام حسینی بیان کرد: دانشمندی که علمش، قلمش و بیانش در اختیار استکبار قرار دارد، مایه ننگ برای جامعه اش است. اگر در کنار رشد علمی، رشد اخلاقی شکل نگرفت آن علمی که باید مهد خدمت و پیشرفت بشر شود، به انسان خیانت می کند.

سید منصور موسوی، مدیرکل بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این همایش با بیان اینکه در این استان حدود ۱۲۰ نخبه علمی براساس تعریف نخبگان وجود دارد، گفت: این تعداد شامل ۳ دکترا عمومی، ۳ نفر دکترا فوق تخصص، ۱۵ نفر متخصص ، ۲۴نفر phd، ۲۲نفر هم دانشجوی دکتریphd  و ۵۳ نفر نیز کارشناس ارشد می شوند.

وی بیان کرد: بنیاد شهید استان تفاهم نامه با بنیاد نخبگان استان دارد و همکاری های مطلوب با هم داریم که امیدواریم این تفاهم نامه خروجی خوبی داشته باشد.

دکتر عادل مهری، مدیرکل دفتر دانش پژوهان شاهد و ایثارگر نیز در این همایش گفت: در بنیاد شهید تلاش کردیم رویکرد ما حل مساله و مشکلات جامعه ایثارگری باشد.

وی با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت ایثارگران در دستگاه های اجرایی بیان کرد: به مدیران ارشد استانی پیشنهاد می شود که از ظرفیت جامعه ایثارگری در مدیریت ها استفاده کنند.

به گزارش ایسنا، حمدالله اکوانی، رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: ما در بنیاد نخبگان به طور کامل خدمت جامع شاهد و ایثارگر هستیم./ایسنا

منتشر شده در :۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۱|شناسه خبر: 44939133 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه