امروز :دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ساعت : ۰۸:۰۹:۵۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نگرانی اسرائیل از توافق ایران و ۵+۱

خست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی گفت: متاسفانه اطلاعاتی که من دریافت کرده‌ام حکایت از توافق محتمل بین ایران و قدرت‌های جهانی دارد.

« بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل امروزسه شنبه هشدار داد که حصول احتمالی توافق هسته‌ای چراغ سبز گروه« ۱+۵ »به تهران در گسترش قابلیت‌های هسته‌ای به جهت ساخت بمب هسته‌ای است.

به گزارش روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» نتانیاهو در جریان بازدید از بخش جنوبی واحد فرماندهی ارتش اسرائیل همراه با «موشه یعلون» وزیر جنگ و نیز تیمسار «گادی ایسنتوک» رییس ستاد مشترک جدید اسرائیل به انتقاد از مذاکرات کنونی هسته‌ای ایران با گروه ۱+ ۵ پرداخت.

نتانیاهو در این باره گفت:«ایران آشکارا نیت خود در نابودی اسرائیل را بیان داشته است. متاسفانه اطلاعاتی که من دریافت کرده‌ام حکایت از توافق محتمل بین ایران و قدرت‌های جهانی دارد.»

نتانیاهو در ادامه افزود که این توافق به ایران این امکان را می‌دهد تا کشوری هسته‌ای شود. به عبارت دیگر ایران مجوز پیشبرد توانایی در ساخت بمب هسته‌ای را دریافت خواهد کرد.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در خاتمه از عزم خود در سخنرانی در مجلس سنای آمریکا مجددا دفاع کرد و آن‌را « فرصت پایانی برای ایجاد مانع در مسیر توافق بین ایران و قدرت‌های جهانی» نام نهاد.

منتشر شده در :2015/02/25 - 12:02|شناسه خبر: 4564 433 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه