امروز :سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ساعت : ۱۸:۳۰:۰۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛

کشف بیش از ۲۰۰ کیلو تریاک در یاسوج

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۲۴۶ کیلو تریاک از یک دستگاه خودروی پژو پارس در محور شیراز- یاسوج خبر داد.

راه ملت: به گزارش راه ملت و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “مهدی انصاری اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی برانتقال محموله ای مواد مخدر در محور شیراز به یاسوج پس از هماهنگی با مرجع قضائی تیمی از مأموران مبازره با مواد مخدر استان به محل اعزام شدند.

وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه خودروی سمند و یک دستگاه خودروی پژو پارس مشکوک شدند و به آنان دستور توقف دادند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: رانندگان با بی توجهی به دستور مأموران به مسیر خود ادامه داده که پس از طی مسافتی و در نهایت با شلیک چند تیرهوایی خودروها نیز متوقف شدند.

وی بیان داشت: در بررسی مأموران مشخص شد که یکی از خودروها اسکورت کننده مواد مخدر و در بازرسی از خودروی دیگر ۲۴۶ کیلو تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای در آن جاساز شده بود کشف و ضبط کردند.

سردار انصاری با اشاره به این که راننده خودروی حامل مواد مخدر با استفاده از تاریکی شب از محل متواری شد،خاطرنشان کرد: راننده خودروی اسکورت کننده مواد دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان با توجه به شدید برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله‌ای پلیس با سوداگران مرگ و باند‌های قاچاق مواد مخدر از عموم مردم خواست هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

منتشر شده در :۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۵:۱۲|شناسه خبر: 46419106 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه