امروز :چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ساعت : ۱۷:۲۷:۰۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

پرداخت تسهیلات در پی تعطیلی فعالیت باشگاه های ورزشی استان بر اثر کرونا

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد از کمک به باشگاه‌های خصوصی در قالب تسهیلات در پی تعطیلی و وقفه پیش آمده در فعالیت‌ها بر اثر بحران کرونا ویروس خبر داد.

راه ملت: به گزارش راه ملت و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، سید محمد تقی علوی با اشاره به زیان های وارده بر باشگاه‌های ورزشی در بحران شیوع ویروس کرونا افزود: از روز نخست اعلام تعطیلی باشگاه‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا، طی مکاتباتی مشکلات و زیان های ناشی از این تعطیلی‌ها را به مسئولین ارشد استان و وزارت ورزش و جوانان انعکاس و درخواست جبران بخشی این زیان ها را داشتیم.

وی با اشاره به اینکه این حمایت ها در قالب تسهیلات خواهد بود،اظهار کرد: مدیران باشگاه‌های خصوصی می توانند به همین منظور به اداره کل ورزش و جوانان استان و در شهرستانها به ادارات ورزش و جوانان شهرستان مراجعه و نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد : بر اساس تصمیم دولت باشگاه‌های خصوصی به میزان هر پرسنلی که دارند و حق بیمه پرداخت می کنند،تا سقف ١۶ میلیون تومان برای سه ماه اسفند، فروردین و اردیبهشت وام ۱۲ درصد تعلق می گیرد که ٨ میلیون برای حقوق و ٨ میلیون برای هزینه باشگاه ها خواهد بود.

علوی میزان تنفس این تسهیلات برای باشگاه های خصوصی را چهار ماه و مدت پرداخت آن را دو سال عنوان و زمان ارائه آن را از حداکثر هفت تا ۱۰ روز آینده اعلام کرد.

وی در خصوص ادامه فعالیت باشگاه‌ها، تمرینات و مسابقات در سطح استان بیان کرد: بر اساس اعلام وزیر ورزش و جوانان فعلا فعالیت باشگاه های خصوصی تا ١۵ اردیبهشت و کلیه مسابقات نیز تا پایان اردیبهشت ماه تعطیل شده است و تصمیمات جدید نیز با توجه به شرایط شیوع این ویروس در ادامه اتخاذ و اطلاع رسانی خواهد شد.

منتشر شده در :۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۰۲:۰۲|شناسه خبر: 48611128 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه