امروز :شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ساعت : ۱۷:۰۴:۰۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

در دیدار منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت مطرح شد:

از تامین اعتبار برای بیمارستان دهدشت و کلنگ زنی بیمارستان لنده تا پیگری آخرین وضعیت بیمارستان های چرام و لیکک

حجه الاسلام والمسلمین سید محمد موحد منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با دکتر سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت دیدار کرد.

راه ملت: به گزارش راه ملت در این دیدار به بررسی مشکلات عمده بخش بهداشت و درمان شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده پرداخته شد.

منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در این دیدار با تشریح وضعیت بیمارستان دهدشت به عنوان یک مرکز درمانی که به سه شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده خدمات می دهد گفت: به روشنی اشکار است که این بیمارستان به تنهایی دیگر نمی تواند پاسخ گویی مردم این سه شهرستان باشد، با توجه به همین شرایط در این دیدار مقرر شد تامین امکانات و تجهیز بیمارستان دهدشت در اولویت قرار گیرد که با موافقت معاون وزیر بهداشت این امر به بزودی صورت می پذیرد.

سید محمد موحد با تاکید به کمبود های موجود اتاق عمل و زایشگاه بیمارستان دهدشت مقرر شد تا تامین اعتبار برای تکمیل این دو بخش هر چه سریع تر تخصیص داده شود.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان شرایط موجود در شهرستان لنده و دور بودن از شرایط درمانی و نبود امکانات اولیه با همکاری های معاون وزیر بهداشت هماهنگی شد در آینده نزدیک کلنگ زنی و آغار عملیات اجرایی پروژه بیمارستان لنده انجام شود.

موحد با اشاره به آخرین وضعیت بیمارستان های لیکک و چرام خواستار تسریع در عملکرد برای به نتیجه رسیدن این دو پروژه مهم و حیاتی بخش بهداشت و درمان این دو شهرستان شد.

در پایان موحد با تشکر از زحمات دکتر تقوی نژاد و همچنین بررسی آخرین وضعیت کشور در مقابله با بیماری کرونا ویروس گفت: بی شک کادر درمانی کشور مجاهدتی عظیم انجام دادند که به معنای واقعی قهرمانان این کشور اند.

منتشر شده در :۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۷:۰۲|شناسه خبر: 50270150 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه