امروز :سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ساعت : ۰۰:۴۸:۱۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد:

انتصابات در سازمان تامین اجتماعی فقط از طریق شرکت در آزمون انجام می شود

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: انتصاب در پست های مدیریتی این سازمان صرفا از طریق شرکت در آزمون کتبی و سپس مصاحبه و ارزیابی صورت می گیرد.

راه ملت: به گزارش راه ملت، عباس نورمحمدی گفت: انتصاب در سمت‌های مدیریتی این سازمان تنها از میان افرادی انجام می شود که در آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی امتیازات لازم را کسب کرده باشند.

وی افزود: بر همین اساس با ابتکار مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در دی ماه سال گذشته با همکاری سازمان سنجش آزمونی به منظور «شناسایی مدیران آینده» این سازمان برگزار شد و نفرات برتر هر استان که بالاترین امتیاز را به دست آوردند به سازمان معرفی شدند که در صورت موفقیت در مراحل بعدی شامل مصاحبه و ارزیابی می توانند در سمت های مدیریتی به کار گرفته شوند.

 

مدیرکل تامین اجتماعی کهگییلویه و بویراحمد برقراری نظام شایسته گزینی، دسترسی عادلانه و برابر همه کارکنان  برای فرصت¬های ارتقای شغلی و تصدی سمت‌¬های مدیریتی و توسعه بهره¬‌وری و کارایی نیروی انسانی را از اهداف این طرح بیان کرد و گفت: در انتصاب مدیران و مسوولان بخش های بیمه ای و درمانی این سازمان، نتایج آزمون کتبی، نتایج کانون های ارزیابی و سوابق و تجارب افراد ملاک عمل خواهد بود.

وی با بیان  این که با این کار، همکارانی که برای سطوح مدیریتی دارای قابلیت و توانمندی کافی باشند و واجد پذیرش مسولیت تشخیص داده شوند در شرایطی کاملا عادلانه ، علمی و تخصصی شناسایی و ارزیابی می شوند، گفت: سازمان تامین اجتماعی سازمانی عمومی با کارکردهای تخصصی و ارایه کننده خدمات بیمه ای و درمانی به ۴۴ میلیون نفر از جمعیت کشور است و دانش علمی و تخصصی، توانایی مدیریتی، تجربه و شایستگی افراد نقش مهمی در پویایی و موفقیت آن دارد و لذا واگذاری مدیریت ها در سطوح گوناگون جز با لحاظ ملاک های یادشده امکان پذیر نخواهد بود.

وی رضایت مندی بیشتر جامعه هدف این سازمان و ارایه بهتر خدمات به آنان را از نتایج اعمال این ساز و کار در انتصاب ها بیان کرد و افزود: در مقاطع بعدی نیز آزمون ها به منظور شرکت گسترده تر کارکنان و بهره مندی از ظرفیت و توانایی آنان تداوم خواهد یافت و هر گونه انتصاب در مشاغل مدیریتی در فرایندی کاملا شفاف و با مراجعه به بانک اطلاعات شرکت کننددگان و نفرات برتر این آزمون ها صورت خواهد گرفت.

منتشر شده در :۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۵:۰۳|شناسه خبر: 50561133 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه