امروز :یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ساعت : ۱۶:۳۴:۲۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مرگ خائیز مقابل چشمان بسته مبتکران فراکسیون زاگرس ‌نشینان/خائیز مهم تر است یا یک مدیر

اکنون موقع آن است که اعضای فراکسیون به اصطلاح زاگرس نشینان اگر به فکر منطقه زاگرس هستند به یاری کوه خائیز عروس زاگرس و حیات وحش آن بشتابند تا دیر نشده آن را از خطر مرگ همیشگی نجات دهند.

راه ملت: آن چه که در همه سال‌های بعد از انقلاب در کنار همه خدمات گسترده نظام جمهوری اسلامی موجب برخی از نواقص‌ و کاستی‌ها شده سیاسی‌ کاری‌هایی بوده که علی‌رغم همه هشدارهای امام راحل و مقام معظم رهبری و هشدار و تذکر شهدا در وصیت نامه‌ها باز عده‌ای در کشور برای رسیدن به منافع و مطامع خود به آن دم می‌زنند.

در بدنه دولت‌ها و مجالس همواره شاهد چنین رویکردی از سوی سیاسیون برای رسیدن به منافع خود بوده‌ایم که با عناوین خوش خط و خال و رنگ و لعاب‌های مختلف از آن بهره‌های فراوان برده‌‌اند.

در روزهای اخیر شاهد برگزاری نشستی تحت عنوان فراکسیون زاگرس‌نشینان بودیم که سر و صدای زیادی در کشور به پا کرد و انتقادات زیادی به برگزاری چنین نشستی با اهداف صرف سیاسی شد.

بی‌شک یکی از اصلی‌ترین دلایل راه‌ا‌ندازی چنین فراکسیون‌هایی دستیابی به خواسته‌های سیاسی است اما در بحبوحه آتش‌سوزی کوه خائیز باید از اعضای این فراکسیون پرسید کجا هستید و چرا از آتش خائیز حرفی نمی‌زنید چرا جلسه‌ای برای خائیز این عروس زاگرس سیاه‌پوش برگزار نمی‌کنید.

اکنون موقع آن است که اعضای فراکسیون به اصطلاح زاگرس نشینان اگر به فکر منطقه زاگرس هستند به یاری کوه خائیز عروس زاگرس و حیات وحش آن بشتابند تا دیر نشده آن را از خطر مرگ همیشگی نجات دهند.

فراکسیون زاگرس‌نشینان؛ اکنون وقت سکوت نیست امروز باید کت سیاسی از تن در آورد و لباس اطفای حریق به تن کرد و زیباترین جلوه زاگرس را در منطقه خائیز نجات داد./فارس

منتشر شده در :۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۳|شناسه خبر: 50781251 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه