امروز :چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ساعت : ۰۲:۲۶:۵۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ارسال ۳۰ دستگاه دمنده از استان‌های همجوار کهگیلویه و بویراحمد به منطقه حفاظت شده خائیز

مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: با رایزنی از استان های همجوار تعداد ۳۰ دستگاه دمنده برای مهار آتش سوزی به کوه خائیز فرستادیم.

راه ملت: به گزارش راه ملت؛ غلام‌حسین حکمتیان‌اصل گفت: با رایزنی با استان‌های همجوار تعداد ۳۰ دستگاه دمنده برای مهار آتش سوزی به کوه خائیز فرستاده شد.

مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: با وجود تلاش نیروهای منابع طبیعی استان و شهرستان  برای خاموش کردن آتش اما وزش باد شدید آتش‌سوزی را گسترش داده است.

وی خواستار همکاری مردم و دوستداران محیط زیست برای عزیمت به محل آتش‌سوزی و کمک برای مهار آتش سوزی شد و افزود: از ساعات اولیه روز پنج شنبه شروع حادثه و با مشاهده حجم آتش نیروهای منابع طبیعی استان وشهرستان کهگیلویه  ،مردم ودوستداران محیط زیست برای عزیمت به محل آتش‌سوزی برای مهار آتش  راهی خائیز شدند.

وی با اشاره به پراکندگی آتش‌سوزی در کوه خائیز تصریح کرد: جنگل‌ها و مراتع کوه خائیز هم اکنون در آتش می‌سوزند و نیروهای انسانی در محاصره ریزش کوه قرار دارند.

این مسوول از مردم و مسئولان برای مهار هرچه سریع ‌تر آتش و تلاش برای به حداقل رساندن خسارت‌ها در خواست کمک کرد و گفت: با توجه به سخت گذر بودن منطقه از مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد تقاضای نیرو، تجهیزات و امداد رسانی داریم.

حکمتیان‌اصل گفت: با توجه به وزش باد و شدت پیشروی آتش‌سوزی در کوه خائیز حضور بالگرد برای مهار حادثه ضروری است./فارس

منتشر شده در :۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۳:۰۳|شناسه خبر: 50826145 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه