امروز :سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ساعت : ۲۳:۵۵:۲۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مدیرکل روابط عمومی استانداری: خطر نفوذ شبکه های نوظهور اجتماعی برخانواده ها جدی گرفته شود

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: خطر نفوذ روزافزون رسانه ها و شبکه های اجتماعی مدرن و نوظهور بر جامعه و خانواده ها باید جدی گرفته شود.

محمدرضا باقرزاده در همایش تجلیل از روابط عمومی های برترحوزه امنیت اجتماعی استان، افزود: امروزه رسانه های نوظهور، ماهواره و شبکه های اجتماعی در قالب مدرنیته موجب بروز بسیاری از ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی شده اند.

وی تصریح کرد: فعالیت این گونه رسانه ها و شبکه های جدید علاوه بر تهدید جدی برای گسست میان خانواده ها موجب خدشه دار شدن بسیاری از فرهنگ ها ،آداب و سنت های زیبای قدیمی شده اند.

باقرزاده افزود: به نظرمی رسد دامنه نفوذ و تاثیرپذیری ناشی از گسترش این گونه رسانه ها و ماهواره ها برای جوامع عشیره ای همچون کهگیلویه وبویراحمد به مراتب بیشتر بوده است.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان، خدشه دارشدن جایگاه ریش سفیدان و گسترش برخی بداخلاقی ها و پرخاشگری ها مقابل پدران و بزرگان خانواده را نمونه بارز تاثیرگذاری رسانه های جدید برنسل امروز جامعه بویژه در این استان عشیره ای اعلام کرد.

محمدرضا باقرزاده، نقش رسانه ها اعم از صداو سیما، مطبوعات و خبرگزاری ها و سایر حوزه های اطلاع رسانی در جهت دهی تنویرافکار عمومی را تعیین کننده دانست.

وی بابیان اینکه، رسانه ها می توانند با انتشار یک خبر تاثیرهای شگرف مثبت و یا منفی در جامعه داشته باشند، افزود: مدیریت درست و راهبردی در حوزه رسانه یک امر انکارناپذیر در شرایط کنونی محسوب می شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه وبویراحمد بر ایجاد ارتباط  مستمر و تعامل بیشتر میان دستگاه ها و مجموعه روابط عمومی ها با نیروی انتظامی تاکید کرد.

باقرزاده  افزود: کاهش ناهنجاری ها و ایجاد امنیت پایدار در جامعه تنها وظیفه نیروی انتظامی نیست و لزوم مشارکت اجتماعی و عزم همگانی در این راستا ضروری است.

وی، برکاربردی کردن تحقیقات و پژوهش های انجام شده در زمینه ایجاد امنیت و نقش مشارکت های اجتماعی در این راستا تاکید کرد.

در این همایش از روابط عمومی های برتر دستگاه های مختلف اجرایی استان در حوزه امنیت اجتماعی تجلیل شد.

منتشر شده در :2015/03/04 - 10:03|شناسه خبر: 5115 534 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه